"Stranger Things". Zakończenie serialu jest już znane! Jaki będzie finał historii dzieciaków z Hawkins?

Fani "Stranger Things" wciąż czekają na 4. sezon. Pandemia koronawirusa sprawiła, że jeszcze przez jakiś czas będzie trzeba uzbroić się w cierpliwość. Okazuje się jednak, że wiadomo już, jak zakończy się "Stranger Things".

Multimedia

Finał "Stranger Things" jest już znany?!

"Stranger Things" to serial oryginalny Netflix stworzony przez braci Duffer i wyprodukowany przez Monkey Massacre Productions oraz 21 Laps Entertainment. Bracia Duffer pełnią też funkcję producentów wykonawczych. Teraz zdradzili, że od początku wiedzieli, jak skończy się historia dzieciaków z Hawkins.

Pandemia koronawirusa może przynieść duże zmiany w serialu! Będzie przeskok w czasie?Zobacz więcej

Jeszce zanim bracia Duffer dostali od Netflixa zielone światło na wyprodukowanie drugiego i kolejnych sezonów, mieli już opracowaną 25-stronicową mitologię serialu. Cała historia - od początku do końca - wymyślona była zanim na platformie pojawiły się kolejne odcinki. W jednym z wywiadów zdradzili:

Mamy ogólne pojęcie, do czego zmierzamy. Od dłuższej chwili znamy zakończenie.

Twórcy "Stranger Things" zaznaczają, że nie chcą rezygnować z takiego końca, jaki został wymyślony na początku. - To wiązałoby się ze spadkiem naszego entuzjazmu, a to z kolei wywołałoby podobne odczucia wśród widzów - wskazuje Matt Duffer. - Kiedy pracowaliśmy nad pierwszym sezonem, Netflix wywierał na nas całkiem sporą presję, żeby upewnić się, że mamy ją opracowaną. I mieliśmy 25 stron mitologii "Stranger Things", którą widziała może garstka osób. Z sezonu na sezon przewracamy jej kolejną stronę, odsłaniając coraz więcej – dodaje, nie wyjawiając oczywiście, jaki koniec "Stranger Things" został już wymyślony.

"Stranger Things" - o serialu

Serial "Stranger Things" to sentymentalna podróż do lat 80. Jego akcja rozgrywa się w 1983 r. w amerykańskim stanie Indiana. Pewien chłopiec dosłownie rozpływa się w powietrzu. Przyjaciele, rodzina i lokalna policja, którzy próbują dociec prawdy, zostają wplątani w niewiarygodnie tajemniczą intrygę, w której nie zabraknie tajnych eksperymentów rządowych, przerażających sił nadprzyrodzonych oraz... pewnej bardzo ekscentrycznej dziewczynki.

Nowe odcinki powstają w Wilnie! Wiemy, gdzie dokładnie! Mamy zdjęciaZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×