stranger things

Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy. Z tymi serialowymi bohaterami chciałbyś się przejechać na rowerze. Oto nasza lista!

Może jesteś z tych osób, które raczej rzadko wsiadają na rower, a tym bardziej dojeżdżają nim do pracy. 20 maja to jednak okazja do zmiany tych nawyków. Wykorzystaj Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy i pomyśl o przejażdżce. Wielu serialowych bohaterów naprawdę go lubi. Z nimi na pewno świetnie byś się bawił w drodze. Kogo dokładnie mamy na myśli?

20.05.2022Ranking

"Stranger Things". Finał niczym wisienka na torcie. Bracia Duffer rozmawiali o zakończeniu z twórcą "Breaking Bad"!

Wielkimi krokami zbliżają się nowe odcinki kultowego serialu "Stranger Things", a im bliżej premiery, tym więcej szczegółów o kolejnych dwóch sezonach zdradzają twórcy serialu. Ostatnio bracia Duffer podzielili się informacją, że o zakończeniu produkcji rozmawiali z samym Vincem Gilliganem, twórcą "Breaking Bad". Czeka nas finał na miarę zakończenia jednego z najlepszych seriali współczesnej historii?

26.04.2022Stranger Things

"Stranger Things". 5. sezon serialu będzie tym ostatnim. Dlaczego twórcy nie zdecydowali się na kontynuację? Producent wszystko wyjaśnił

"Stranger Things" to jedna z tych produkcji Netflixa, która bardzo szybko okazała się wielkim sukcesem. Fani serialu musieli jednak uzbroić się w cierpliwość w przypadku 4. sezonu. Chociaż teraz wykazali się cierpliwością, to niestety nie dostaną nagrody w postaci kolejnych serii. Dlaczego 5. część tej historii ma być tą ostatnią? Na pytanie odpowiedział producent.

10.03.2022Stranger Things

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×