"Strażacy". Nie będzie 3. sezonu w TVP?

Czy w jesiennej ramówce Telewizji Polskiej znajdzie się kolejny sezon serialu "Strażacy" z Maciejem Zakościelnym i Weroniką Rosati w głównych rolach?

Multimedia

Czy serial "Strażacy" będzie kontynuowany? Okazuje się, że mogą być z tym problemy, ponieważ Telewizja Polska nie jest zainteresowana kolejnym sezonem.

- Na razie TVP nie zgłosiła zapotrzebowania na kolejny sezon, więc nie podejmujemy prac literackich. Ostatni odcinek drugiego sezonu został wyemitowany i na tym na razie koniec - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" producent, Krzysztof Grabowski.

"Strażacy" to historia dzielnych pracowników Straży Pożarnej, którzy oprócz problemów zawodowych, zmagają się także z zawirowaniami w życiu prywatnym. Drugi sezon pokazywany wiosną tego roku, oglądało średnio 1,48 miliona osób. Na ekranie pojawili się m.in. Maciej Zakościelny, Weronika Rosati, Marta Ścisłowicz, Kuba Wesołowski i Jacek Lenartowicz.

Komentarze

Skomentuj
  • FAH (gość)

    No weźcie się do roboty i dajcie normalny serial na TVP A nie jakieś gówno

    31.12.2020 10:24
  • jarek (gość)

    tvp woli puszczać tureckie telenowele, bo zbyt wartościowy serial psuje im profil

    05.11.2020 09:15
  • Kamil p (gość)

    To był bardzo dobry film strazacy na tvp1 niech powróci w tym samym składzie co był

    22.10.2020 03:12
  • Chudy (gość)

    Super serial oby ukazały się dalsze części

    12.06.2020 15:28
  • Fanką serialu strazacy (gość)

    Fajnie bardzo było by Jak by wyszły dalsze części i sezony serialu STRAZACY I jest mega ciekawy serial i bardzo wciąga oglądanie to inne się wypromować seriale o życiu lekarzy albo policja to te też się wypróbuję trzymam kciuki i chciała bym wystopi w tym serialu 😊😊

    05.06.2020 09:53
  • Seriall (gość)

    Super serial aby więcej sezonów było.

    16.05.2020 02:03
  • Oglądałem wszystkie odcinki (gość)

    Ten serial uczy życia przez ten film do dziś mam marzenie by kiedyś zostać jednym z nich i zmagać się z trudnościami natury

    15.01.2020 17:32
  • Zuz (gość)

    Ten serial jest super ... Kocham straż pożarną i ten serial też kocham . W ogóle są super aktorzy i aktorki . Mam nadzieje , że będą jeszcze nagrywane odcinki i będą wyświetlane na antenach TVP1.

    30.12.2018 11:52
  • KK (gość)

    Super serial!!!!

    12.04.2018 23:10
  • Ktoś (gość)

    Ciągle czekamy.. Mamy nadzieję... To było tak wciągające, większość sytuacji tak życiowych, wspaniali aktorzy i aktorki.. Dlaczego nie ma tego już być?! Oglądalność naprawdę duża, ja oglądałam nawet powtórki w internecie bo to tak ciekawi.. Leci pełno beznadziejnych seriali, a to w końcu jest coś!

    21.02.2018 22:22
  • Marcin (gość)

    Najlepszy serial jaki oglądałem zawód nie jest mi obcy tym bardziej przypadł mi do gustu z niecierpliwością czekam na 3 sezon oby w końcu powstał serial godny polecenia ;)

    29.01.2018 23:19
  • Kasia (gość)

    Nie oglądałam tego serialu w tv, później nadrobilam. Serial jest super!!! W 3 dni obejrzałam 2 sezony, pomimo, że od rana do wieczora w pracy. Nie jest za sztuczny ten serial, w sam raz. Super jest pokazana praca strażaków, bardzo realnie. Czekam na 3 sezon i mam nadzieję, że w końcu się pojawi ☺️

    26.01.2018 01:12
  • Gość (gość)

    To mój ulubiony serial więc mam nadzieje że 3 sezon w końcu będzie

    29.12.2017 00:38
  • Proti (gość)

    straszna lipa że nie ma 3 sezonu, zajebisty serial a nie chca dalej nagrywac, jestem zalamany, nawet zakonczenia nie zrobili :(

    06.09.2017 21:00
  • Patryk (gość)

    Ten serial był moim ulubionym serialem, dla tego mam nadzieję, że 3 sezon strażaków ukaże się w telewizji

    14.07.2017 15:20
  • A...a (gość)

    Od seriali o ratownikach medycznych, czy lekarzach, aż się roi w TV. Historia o księdzu? - bardzo proszę! ... Pisowskie afery w TV, to już codzienność... Ogólnie to w TV jeden wielki chłam!! Serial, który pokazywał pracę dzielnych strażaków, którzy codziennie w myśl idei: "Bogu na chwałę, ludziom na ratunek" narażają swe życie znika z anteny , bo nie ma na niego miejsca, czy nie ma nim zainteresowania ?!!!?! Bzdura jakaś i kpiny !!! Powinien być sezon 3 i jeszcze kolejne !! Zamiast tego (obecnego) tureckiego chłamu. !!!!

    20.05.2017 22:18
  • Mietek (gość)

    Też jestem strażakiem i znam realia takich akcji. Jak TVP 1 nie chce pokazywać normalnego serialu który ogląda dużą ilość osób to konkurencja pewnie z mila.chcecia przygarnie. Polsat , TVN czy inna stacja i oglądalność im się zwiększy. A serial naprawdę super pokazany od strony pracy strażaka. Więc dajcie ten 3 sezon do cholery

    01.05.2017 22:27
  • Paweł Muszyński (gość)

    01. szymon wydra - moja modlitwa 02. szymon wydra - jesteś sam 03. szymon wydra - kanibal 04. szymon wydra - za życie 05. szymon wydra - sen 06. szymon wydra - bezdomni 07. szymon wydra - ostatni anioł 08. szymon wydra - do nieba nie chodze 09. szymon wydra - życie jak poemat 10. szymon wydra - bezczas 11. szymon wydra - gdzie jesteś dziś 12. szymon wydra - jak ja jej to powiem 13. szymon wydra - całe życie grasz 14. szymon wydra - dlaczego ja 15. szymon wydra - będę sobą 16. szymon wydra - teraz 17. szymon wydra - nie ma nas 18. szymon wydra - duch 19. szymon wydra - pech 20. szymon wydra - dzień dobry 21. szymon wydra - warto wierzyć 22. szymon wydra - pozwól mi lepszym być 23. szymon wydra - czarodzieje 24. szymon wydra - moja modlitwa 25. szymon wydra - list od pana boga 26. szymon wydra - jeśli chcesz 27. szymon wydra - musisz uwierzyć 28. szymon wydra - remedium 29. szymon wydra - nasze kłamstwa 30. szymon wydra - staram sie nie mysleć 31. szymon wydra - złudzenie 32. szymon wydra - cierń 33. szymon wydra - dziś 34. szymon wydra - znieczulenie 35. szymon wydra - wracam na start 36. szymon wydra - sen 37. szymon wydra - znów bez ciebie 38. szymon wydra - siła wiatru 39. szymon wydra - sam tego chce 40. szymon wydra - ty czy ja 41. szymon wydra - bezduszni 42. szymon wydra - nie chce 43. szymon wydra - patent 44. szymon wydra - święty spokój 45. szymon wydra - czasami czuje to tak 46. szymon wydra - król 47. szymon wydra - szkoda słów 48. szymon wydra - szaromija 49. szymon wydra - odejdż 50. szymon wydra - szukam siebie 51. szymon wydra - żołnierz za waszą i naszą krew 52. szymon wydra - mgła 53. szymon wydra - dlaczego ty 54. szymon wydra - wyspa 55. szymon wydra - wojna serc 56. szymon wydra - marzeń nigdy dość 57. szymon wydra - poznański 58. szymon wydra - siła 59. szymon wydra - poza czas 60. szymon wydra - nie oszukuj sie 61. szymon wydra - koniec z tym 62. szymon wydra - kiedy wołam wiatr wołam ciebie 63. szymon wydra - nie było miejsca dla ciebie 64. szymon wydra - za życie 65. szymon wydra - sen 66. szymon wydra - jesteś sam 67. szymon wydra - kanibal 68. szymon wydra - bezdomni 69. szymon wydra - ostatni anioł 70. szymon wydra - do nieba nie chodze 71. szymon wydra - życie jak poemat 72. szymon wydra - jak ja jej to powiem 73. szymon wydra - bezczas 74. szymon wydra - warto wierzyć 75. szymon wydra i marie napieralska - duch 76. szymon wydra i marie napieralska - sen 77. szymon wydra i marie napieralska - to te święta 78. szymon wydra i alicja janosz - to co w nas ukryte 79. szymon wydra i patryja kosiarkiewicz - białe święta 80. alicja janosz ewelina flinta i szymon wydra - morze sie wydawać 81. szymon wydra i carpe diem - carpe diem 82. szymon wydra - mgnienie 83. wilki ich troje łzy lilory stachursky - typ niepokorny stachurski 84. stachurski - typ niepokorny 85. stachurski - czuje i wiem 86. stachurski - zostańmy razem 87. stachurski - gdy zapłaczesz 88. stachurski - jesteś moim przeznaczeńiem 89. stachurski - z każdym twym oddechem 90. stachurski - taki raj 91. stachurski - wierze 92. stachurski - tylko ciebie naprawde kochałem 93. stachurski - do końca moich dni 94. stachurski - samo życie 95. stachurski - tylko ja 96. stachurski - taka jak ty 97. stachurski - jedwab 98. stachurski - za każdy dzień za każdy szept 99. stachurski - zostań i bądż 100. stachurski - nie mów nic 101. stachurski - nie zostawiaj mnie 102. stachurski - nie znamy sie już 103. stachurski - jak w niebie 104. stachurski - czakałem na taką jak ty 105. stachurski - skóra 106. stachurski - kocham cie 107. stachurski - cholerny czas 108. stachurski - żyłem jak chciałem 109. stachurski - tam gdzie ty 110. stachurski - kowbojskie życie 111. stachurski - i bedę miał to wszystko 112. stachurski - razem z nami 113. stachurski - finał 114. stachurski - ty i ja 115. stachurski - dla was 116. stachurski - co dziś zrobić mam 117. stachurski - nic o tym nie wiem 118. stachurski - potrzebuje cie 119. stachurski - tak jak anioł 120. stachurski - wilcze echa 121. stachurski - dziewczęce igraszki 122. stachurski - chcesz czy nie 123. stachurski - miłość jak ogień 124. stachurski - nadejdzie taki dzień 125. stachurski - nasz ostatni taniec 126. stachurski - powiedz jak 127. stachurski - wszystko dla ciebie 128. stachurski - skazany na życie 129. stachurski - nie wiesz nigdy kobiecie 130. stachurski - obudż sie 131. kombii - sen sie spełni 132. kombii - pokolenie 133. kombii - czekam na cud 134. kombii - już ci nie wybacze 135. kombii - słodkiego miłego życia 136. kombii - nasze randez vous 137. kombii - slad 138. kombii - myśle o tobie 139. kombii - merenge 140. kombii - avinion najlepsza wersja 141. kombii - gdzie jesteś dziś 142. kombii - zaczaruj mnie 143. kombii - kolory tańczą w twoich oczach 144. kombii - black and white 145. kombii - linia życia 146. kombii - skarby 147. kombii - kochać cie za póżno 147. kombii - nie zostało nic 148. kombii - królowie życia 149. kombii - wspaniały świat 150 kombii - jej wspomnienie 151. wilki - pijemy za lepszy czas 152. wilki - lece bo chce 153. wilki - baśka 154. wilki - na zawsze i na wieczność 155. wilki - niech mówi serce 156. wilki - love story 157. wilki - here i am 158. wilki - nie stało sie nic 159. wilki - nie pokonasz miłości 160. wilki - słońce pokonał cień 161. wilki - wolność jak marzenia 162. wilki - z tobą odeszły anioły 163. wilki - moja baby 164. wilki - przez dziewczyny 165. wilki - cień w dolinie mgieł 166. wilki - nie zabiję nocy 167. wilki - o sobie samym 168. wilki - zawsze w sercu mym 169. wilki - obudż sie 170. wilki - mamy tylko chwile 171. big cyc - facet to świnia 172. big cyc - berlin zachodni 173. big cyc - dres 174. big cyc - rudy sie żeni 175. big cyc - słoneczny patrol 176. big cyc - atakują klony 177. big cyc - świat według kiepskich 178. big cyc - makumba 179. big cyc - mocherowe berety 180. big cyc - złodzieje 181. big cyc - pechowy jak polak 182. big cyc - słoiki 183. big cyc - dziewczyny kochają niegrzecznych chłopaków 184. big cyc - dzieci śmieci 185. big cyc - jeden za wszystkich wszyscy za jednego 186. big cyc - lece w dół 187. big cyc - mam to gdzieś 188. big cyc - najlepszy kumpel 189. big cyc - ostry dyżur 190. big cyc - spuścił cegłe z dachu 191. tokio hotel - durch den monsun 192. tokio hotel - schrei 193. tokio hotel - der latzte teg 194. tokio hotel - rette mich 195. tokio hotel - ready set go 196. tokio hotel - spring nicht 197. tokio hotel - 1000 meere 198. tokio hotel - automatic 199. tokio hotel - world behind my wall 200. tokio hotel - dark side of the sun 201. tokio hotel totgeliebt 202. tokio hotel - reden 203. the rasmus - livin' in a world whitout you 204. the rasmus - justify 205. the rasmus - first day of my life 206. the rasmus - in the shadows 207. the rasmus - shot 208. the rasmus - no fear 209. the rasmus - guilty 210. the rasmus - sail away 211. 30 seconds to mars - from yesterday 212. 30 seconds to mars - a beautiful lie 213. 30 seconds to mars - the kill 214. 30 seconds to mars - closer to the edge 215. 30 seconds to mars - kings and queens 216. 30 seconds to mars - this is war 217. 30 seconds to mars - attack 218. 30 seconds to mars - do or die 219. 30 seconds to mars - up in the air 220. 30 seconds to mars - revolve 221. 30 seconds to mars - night of the hunter 222. 30 seconds to mars - the fantasy 223. 30 seconds to mars - the story 224. 30 seconds to mars - valhalla 225. 30 seconds to mars - edge of the earth 226. 30 seconds to mars - the mission 227. pudzian band - cała sala 228. pudzian band - dawaj na maxa 229 pudzian band - płonie ogień w nas 230. pudzian band - mój aniele 231. pudzian band - bądż wierna mi 232. pudzian band - jesteś wszystkim co dziś mam 233. pudzian band - weekend polaka 234. pudzian band - cauj mnie do rana 235. pudzian band - tobie dam 236 pudzian band - czuje kiedy jesteś 237. pudzian band - dziś bawimy sie 238. pudzian band - dawaj na ring 239. pudzian band - takich już nie ma 240. pudzian band - kiedy zawołasz mnie 241. tomasz niecik - cztery osiemnastki 242. tomasz niecik - dziewczyna z facebooka 243. tomasz niecik - zimny łokieć 244. tomasz niecik - szubi dubi 245. tomasz niecik - kawalerzy 246. tomasz niecik - zwykły bohater 247. tomasz niecik - siedemnastki 248. tomasz niecik - tego nam potrzeba 249. tomasz niecik - choć beata 250. tomasz niecik - faceci 251. tomasz niecik - znowu domówka 252. tomasz niecik - czakam tu na ciebie 253. tomasz niecik - piata osiemnastka 254. tomasz niecik - nie odchodż 255. czadoman - ruda tańczy jak szalona 256. czadoman - chodż na kolana 257. czadoman - bliżniaczki 258. czadoman - moja bejbe 259. czadoman - bo to jest miłość 260. czadoman - kochanie panie 261. czadoman - superbohater 262. czadoman - hej hej bawmy sie 263. czadoman - roześmiana 264. czadoman - pokochaj mnie 265. feel - a gdy jest już ciemno 266. feel - pokaż na co cie stać 267. feel - jak anioła głos 268. feel - w odpowiedzi na twój list 269. feel - pokaz mi niebo 270. feel - no kochaj mnie 271. feel - urodziny 272. feel - jeśli czegoś pragniesz 273. feel - długa rzeka 274. feel - swoje szczęście znam 275. feel - poczuj to 276. feel - nasz dom 277. feel - nasze słowa nasze dni 278. feel - zostań ze mną 279. feel - kiedy przy mnie śpisz 280. feel - cały ten świat 281. after party - bujaj sie 282. after party - tylko ona jedyna 283. after party - ile razy można kochać 284. after party - kocham cie ( kiedy biegasz nago ) 285. after party - gotuje cały sie 286 after party - wakacyjna love 287. after party - nie daj życiu sie 288. after party - zjem cie na sniadanie 289. after party - ślimak pokaż rogi 290. after party - nie bede pracował będe imprezował 291. after party - ona lubi pomarańcze 292. after party - bananowa agnieszka 293. video - bella 294. video - ide na plaże 295. video - bedzie piekło 296. video - fantastyczny lot 297. video - środa czwartek 298. video - papieros 299. video - szminki roż 300. video - ktoś nowy 301. video - wszystko jedno 302. enej - radio hello 303. enej - skrzydlate ręce 304. enej - tak smakuje życie 305. enej - lili 306. enej - symentryczno liryczna 307. enej zbudujemy dom 308. enej - nie chce spać 309. enej - kamień z napisem love 310. enej - ulice 311. enej - morze byc lepiej 312. enej - ludzie wolnej ziemi 313. long junior - tańczyć chce 314. long junior - powiedz jak to jest 315. long junior - tańcz tańcz tańcz 316. long junior - taka jesteś 317. long junior - daj mi siebie prosze 318. long junior - lubie to sie bawie 319. long junior - kolorowa sukienka 320. long junior - bądż moją królową 321. long junior - piosenka dla dziewczyny 322. long junior - będe śpiewał i grał 323. extazy - mój aniele 324. extazy - morzesz płakać 325. extazy - buzi to za mało 326. extazy - tylko moja dziewczyna 327. extazy - dziewczyna idealna 328. extazy - balujeny dziś w domu 329. extazy - jesteś moją wyśnioną 330. weekend - ona tańczy dla mnie 331- weekend - za każdą chwile 332. weekend - ona i on 333. weekend - moje miasto nigdy nie śpi 334. weekend - wypijemy popłyniemy 335. weekend - męska rzeczywistość 336. weekend - weekend - jesteś zajebista 337. weekend - cierń 338. weekend - dałem ci kwiaty 339. weekend - każda noc i każdego dnia 340. weekend - będziesz na zawsze 341. ewa farna - cicho 342. ewa farna - la la laj 343. ewa farna - s.o.s pomocy 344. ewa farna - ogień we mnie 345. ewa farna - poznasz mnie bo to ja 346. ewa farna - nie będziesz sam 347. ewa farna - w niespełnieniu 348. ewa farna - już dorośnij 349. ewa farna - kto to jest 350. ewa farna - dokąt nas niesie 351. ewa farna - smiej sie 352. ewa farna - ewakuacja 353. ewa farna - tam gdzie nie ma drug 354. ewa farna - razem sam na sam 355. ewa farna - kotka na gorącym dału 356. ewa farna - bez łez 357. ewa farna - znak 358. ewa farna - na ostrzu 359. ewa farna - tajna misja 360. ewa farna - kotka na gorącym dachu 361. ewa farna - nie przegap 362. ewa farna - wszystko albo nic 363. ewa farna - z napisami 364. ewa farna - zamek ze szkła 365. ewa farna - wyrwij sie 366. ewa farna - uwierzyć 367. ewa farna - ja chce spać 368. ewa farna - jak motyl 369. ewa farna - król to ty 370. ewa farna - kto więcej da 371. doda - dżaga 372. doda - znak pokoju 373. doda - dwie bajki 374. doda - szansa 375. doda - dziękuje 376. doda - nie daj sie 377. doda - katharsis 378. doda - kiedy noc nadchodzi 379. doda - masz jeszcze czas 380. doda - judasze 381. bulllet for my valentine - worthless 382. roan - podnieś głowe 383. alan walker - faded 384. alan walker - alone 385. alan walker - sing me to sleep 386. mike perry - inside the lines ft. casso 387. mafia - zakończmy to 388. mechester - dziewczyna gangstera 389. camasutra - jesteś igeałem 390. mig - jej dotyk 391. east clubbers - don't make me live 392. east clubbers - where are you 393. east clubbers - my love 394. papa d - będziemy tańczyć 395. papa d - bezimienni 395. papa d - monaliza 396. ira - pare chwil 397. ira - taki sam 398. ira - ikar 399. ira - dlaczego nic 400. ira - ona jest ze snu 401. ira - nadzieja 402. ira - szcześliwego nowego jorku 403. ira - wybacz 404. ira - powtarzaj to 405. ira - nie daj mi odejść 406. ira - kamienie 407. myslowitz - miec czy być 408. ich troje - ci wielcy ludze 409. łzy - narcyz sie nazywam 410. łzy - jestem jaka jestem 411. łzy - oczy szeroko zamknięte 412. łzy - gdybyś był 413. łzy - opowiem wam jej historie 414. łzy - przepraszam cie 415. łzy - przepraszam cie 416. łzy - julia tak na imie mam 417. łzy - anka ot' tak 418. łzy - agnieszka 419. łzy - puste słowa 420. łzy - zatańcz ze mną proszę 421. karramba - jaka kochanie twoja cena 422. ocn i jamal - definicja 423. effect - ubranie na podłodze 424. effect - tacy jak my 425. effect - uwaga 426. effect - uciekam od żony 427. masters - pijemy wasze zdrowie 428. masters - jestem królem disco 429. maxx dence - baw sie razem z nami 430. enrique iglesias - be with you 431. enrique iglesias usher i lil wayne - dirty dencer 432. hooobastank - the reasoon 433. mans zelmerlow - maniac 434. meteo - podnieście w góre ręce 435. playboys - zwariowałem 436. playboys - lejde 437. freaky boys - do białego rana 438. buka i natalia nykiec - obiecuje ci 439. rafał brzozowski - masz zawsze mnie 440. rafał brzozowski i liber - katrina 441. dżem - do kołyski 442. maciek silski - gdy umiera dzień 443. mezo i liber - aniele 444. jula - zapach kawy 445. skaner - american boy 446. skaner - amore 447. baracuda - i leave world the today 448. barthezz - on the move 449. atb - feel - alive 450. komodo - i love you so much 451. komodo - all 4 you 452. t. love - ajrisz 453. verba - mogliśmy 454. verba - ten czas 455. verba - pamietasz 456. verba - nic wiecej 457. verba - pokaż mi 458. verba - miłość zabija 459. verba - nie łam mi serca 460. verba - życie

    13.02.2017 12:52
  • fan (gość)

    ma być 3 sezon

    13.02.2017 12:09
  • Paweł Muszyński (gość)

    a

    13.02.2017 09:11
NowszeStarsze