"Strażacy" odcinek 10. sezon 2. Do ekipy strażaków dołącza dziewczyna! [ZDJĘCIA]

Przed nami ostatni odcinek 2. sezonu serialu "Strażacy". Nie zabraknie niespodzianek! Sprawdź, co się wydarzy u wszystkich bohaterów!

Multimedia

"STRAŻACY" FINAŁ 2. SEZONU W SOBOTĘ, 7.05.2016 O GODZ. 20:25 W TVP1!

W finałowym odcinku 2. serii "Strażaków" do jednostki przybywa nowy ratownik, który ma zastąpić Olka (Redbad Klynstra). Ratownik, a właściwie ratowniczka, bo ku zdumieniu chłopaków, nowym strażakiem w jednostce zostaje… Mirka (Kamila Kamińska). Jak zostanie przyjęta przez kolegów?

Renata i Wojtek

Wojtek (Maciej Mikołajczyk) decyduje się zrobić porządek ze swoim życiem. Przestaje pić i rozpoczyna terapię. Oznajmia Kosmali (Jacek Lenartowicz), że zamierza wrócić do służby. Renata (Patrycja Soliman) pozwala spędzać mu więcej czasu z synami, w końcu sama umawia się z nim na randkę: - Chodzę na terapię, nie piję... Jeśli mi na to pozwolą, wrócę do straży, ale przede wszystkim chcę odzyskać ciebie i dzieci. To wy jesteście dla mnie najważniejsi... Jest szansa na to, że znowu będziemy razem? - pyta żonę. Czy Wojtkowi uda się odzyskać pracę, ale przede wszystkim rodzinę?

Magda i Dario

Magda (Marta Ścisłowicz) wyjaśnia Dario (Michał Żurawski), że z Adamem (Maciej Zakościelny) łączy ją tylko ich syn, a Wojnar, którego zastał u niej parę dni temu, spędził noc na kanapie. Dario oddycha z ulgą, ale czy Magda będzie chciała się z nim związać?

Borycki

Do Rafała (Jakub Wesołowski) dociera w końcu, że nie chce opuszczać swojej jednostki. Kiedy oznajmia swoją decyzję komendantowi, ten jest bardzo zdziwiony: - Pewny jesteś? Wojnar nieźle sobie radzi. Jak zostaniesz w dziewiętnastce, to szybko nie awansujesz na szefa zmiany... A przecież kariera zawsze była dla ciebie najważniejsza - wskazuje. Co zrobi Rafał?

Kamila i Adam

Kamila (Weronika Rosati) decyduje się na wyjazd z Ksawerym (Mikołaj Krawczyk) do Sztokholmu. Na lotnisku, tuż przed odlotem zostaje zatrzymana przez straż graniczną... Czy to sprawka Adama? Czy uda mu się ją zatrzymać w Warszawie?

CZYTAJ TAKŻE:
"STRAŻACY". MIKOŁAJ KARWCZYK JAKO ZAKOCHANY MUZYK [WIDEO+ZDJĘCIA]
"STRAŻACY". ANNA KARCZMARCZYK JAKO DZIENNIKARKA EDYTA SZUKA SENSACJI! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×