"Strażacy" odcinek 2. Wojtek ciężko ranny! Adam nie pojedzie na staż

Już w 2. odcinku "Strażaków" będziemy świadkami tragedii. Podczas akcji strażaków ciężko ranny zostanie Wojtek, przyjaciel Adama.

Multimedia

"STRAŻACY" ODCINEK 2. W SOBOTĘ, 7.03.2015 O GODZ. 20:25 W TVP1!

Strażacy z jednostki w Warszawie zostają wezwani do pożaru starej fabryki. Podczas niebezpiecznych działań Wojtek (Maciej Mikołajczyk) ulega poważnemu wypadkowi. Doznaje urazu czaszki i trafia do szpitala. Lekarze decydują się wprowadzić go w stan śpiączki farmakologicznej.

Adam (Maciej Zakościelny), dla którego Wojtek jest kimś więcej niż kolegą z pracy jest załamany. Na dodatek Rafał (Kuba Wesołowski) oskarża go o narażenie strażaka na utratę życia i pisze na niego raport. Na czas dochodzenia Adam zostaje zawieszony w obowiązkach służbowych. Nie może przez to pojechać na staż do Nowego Jorku. Dodatkowo, komendant Kosmala (Jacek Lenartowicz) wysyła go na przymusowy urlop.

Podczas urlopu Adam ma przeprowadzić szkolenie z ratownictwa wodnego w OSP w Żyrardowie, gdzie prezesem jest przyjaciel Kosmali, Witold Michalak (Olaf Lubaszenko).

CZYTAJ TAKŻE: MACIEJ ZAKOŚCIELNY O ROLI W SERIALU "STRAŻACY" [WIDEO] KTO JEST KIM W "STRAŻAKACH"? POZNAJ BOHATERÓW NOWEGO SERIALU TVP1! [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×