"Strażacy" odcinek 7. Krzysiek jedzie do Adama. Dowie się, kto jest jego ojcem?

Od czasu, gdy Krzysiek znalazł stare zdjęcie, na którym Magda jest z Adamem, jego ciekawość dotycząca tożsamości ojca nie maleje. Czy dowie się w końcu, kto jest jego tatą?

Multimedia

"STRAŻACY" ODCINEK 7. W SOBOTĘ, 18.04.2015 O GODZ. 20:25 W TVP1!

Krzysiek (Eryk Zieliński) chce się dowiedzieć czy Adam Wojnar (Maciej Zakościelny) jest jego ojcem. Ponieważ Magda (Marta Ścisłowicz) nie chce mu tego wyjawić, chłopak ucieka ze szkoły i jedzie do Warszawy.

W 7. odcinku "Strażaków" zaskoczony widokiem Krzyśka Adam zaprasza go do domu. - Wiesz, po co przyjechałem? - pyta chłopiec. - Nie mam pojęcia - odpowiada strażak. - Mama ci nie powiedziała? - Krzysiek, do rzeczy... - Mówiła ci kto jest moim tatą? - Dlaczego miałaby mówić?

Krzysiek pokazuje mu zdjęcie z obozu, na którym Wojnar jest razem z jego matką. Zdezorientowany Adam dzwoni do Magdy, a gdy ta dociera na miejsce, podaje je fotografię. - Skąd to masz? - pyta kobieta. - Od twojego syna. Albo... naszego. Krzysiek urodził się w kwietniu. Obóz był w lipcu. Równo dziewięć miesięcy... - zauważa Adam. Czy to skłoni Magdę do wyjawienia prawdy? Czy to możliwe, aby Krzysiek był synem Adama? Przekonamy się już wkrótce!

CZYTAJ TAKŻE: MACIEJ ZAKOŚCIELNY O ROLI W SERIALU "STRAŻACY" [WIDEO] KTO JEST KIM W "STRAŻAKACH"? POZNAJ BOHATERÓW NOWEGO SERIALU TVP1! [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×