"Stróż prawa" odcinek 3. W dzielnicy Five Points zostaje znalezione ciało Irlandczyka

Jakie potoczą się losy detektywa Kevina Corcorana? Pod koniec XIX wieku w Nowym Jorku wiele się działo. Sprawdź, co wydarzy się w 3. odcinku serialu "Stróż prawa"!

Multimedia

"Stróż prawa" odcinek 3, 14.07.2022, czwartek, godz. 21:30 - na kanale Epic Drama - sprawdź program tv

Nowy Jork, 26 września 1864 roku. W dzielnicy Five Points zostaje znalezione ciało Irlandczyka. Śledztwo wykazuje, że mężczyzna był torturowany, po czym został powieszony. Wszystkie tropy prowadzą do czarnoskórego pastora. Zdruzgotani informacją mieszkańcy pragną zemsty na kapłanie i żądają dla niego publicznej egzekucji. Z każdą chwilą konflikt rasowy narasta. Jedyną osobą w mieście, która ma wątpliwości co do winy pastora, jest Corcoran. Policjant postanawia bliżej przyjrzeć się sprawie. Z pomocą przychodzi mu doktor Freeman.

"Stróż prawa" - o serialu

Nowy Jork, lata 60. XIX wieku, niebezpieczna dzielnica Five Points. Tu działa Kevin Corcoran - nieustępliwy policjant irlandzkiego pochodzenia. Cały czas żyje wspomnieniem tragedii, która go dotknęła. Gdy opuścił front wojny secesyjnej i wrócił do domu, dowiedział się, że w tym czasie jego żona zniknęła a córka zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×