"Stróż prawa" odcinki 5 i 6. Maguire i O'Brien próbują chronić najbogatsze rodziny Nowego Jorku. Corcoran bada nową sprawę

"Stróż prawa" to amerykański serial kryminalny, rozgrywający się pod koniec XIX wieku w Nowym Jorku. Jego bohaterem jest detektyw Kevin Corcoran, weteran wojny secesyjnej. Co wydarzy się w 5. i 6. odcinku?

Multimedia

"Stróż prawa" odcinki 5 i 6 w piątek, 21.07.2020 od godz. 21:30 na kanale Epic Drama - sprawdź program tv

Nowy Jork, lata 60. XIX wieku, niebezpieczna dzielnica Five Points. Tu działa Kevin Corcoran (Tom Weston-Jones) - nieustępliwy policjant irlandzkiego pochodzenia. Cały czas żyje wspomnieniem tragedii, która go dotknęła. Gdy opuścił front wojny secesyjnej i wrócił do domu, dowiedział się, że w tym czasie jego żona zniknęła a córka zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach.

"Babilon Berlin" i "Wiedeńska krew", czyli serialowa podróż po Europie. Sprawdź, co oglądać w lipcu!Zobacz więcej

W 5. odcinku serialu "Stróż prawa" jest 1 października 1864 r. Detektywi Maguire (Kevin Ryan) i O'Brien poznają plany gangu, który chce okraść najbogatsze rodziny Nowego Jorku.

Z kolei 16 października 1864 r., w 6. odcinku, Corcoran i O'Brien dostają sprawę dziwnego, podwójnego morderstwa. Detektywi analizują dowody i dochodzą do wniosku, że chodziło o nieudaną zemstę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×