"Stróż prawa" odcinki 9 i 10. Corcoran jest w złej formie. Szykuje się do wielkiej bitwy! [CO SIĘ WYDARZY]

Jakie są dalsze losy detektywa Kevina Corcorana? Pod koniec XIX wieku w Nowym Jorku wiele się działo. Sprawdź, co wydarzy się w 9 i 10 odcinku serialu "Stróż prawa"!

Multimedia

"Stróż prawa" odcinki 9 i 10 w piątek, 14.08.2020 od godz. 21:30 na kanale Epic Drama - sprawdź program tv

Jest listopad 1864 roku. Nowy Jork, okres tuż przed zamachem na prezydenta Lincolna. W biednej, irlandzkiej dzielnicy pleni się zbrodnia. Dowództwo nad miejscową policją przejął wpływowy generał Brendan Donovan.

Zimna wojna w Helsinkach i historia Borysa Godunowa, czyli europejskie seriale w TVZobacz więcej

W 9. odcinku serialu "Stróż prawa" jest Święto Dziękczynienia (24 listopada 1864 roku), ale Corcoran (Tom Weston-Jones) czuje, że nie ma za co dziękować. Skutki ostatnich morderstw i szokujące odkrycie sprawiają, że detektyw jest wstrząśnięty do głębi.

W odcinku 10., dzień później (25 listopada 1864 roku) Corcoran ściga się z czasem, aby uratować swoją żonę i miasto. Razem z policjantami z Szóstego Komisariatu szykuje się do największej bitwy od czasu protestów przeciwko poborowi.

"Stróż prawa" - o serialu

Nowy Jork, lata 60. XIX wieku, niebezpieczna dzielnica Five Points. Tu działa Kevin Corcoran - nieustępliwy policjant irlandzkiego pochodzenia. Cały czas żyje wspomnieniem tragedii, która go dotknęła. Gdy opuścił front wojny secesyjnej i wrócił do domu, dowiedział się, że w tym czasie jego żona zniknęła a córka zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×