studio yayo

"Studio YaYo". Nowy żenujący program TVP. Zdelegalizujmy polskich kabareciarzy [KOMENTARZ]

Źle się dzieje z humorem w Telewizji Polskiej. Na fali słynnej dobrej zmiany najpierw zdjęto program kabaretu Paranienormalni, a następnie wystraszono się organizacji nocy kabaretowej. Co prawda pojawiła się „Komediowa scena dwójki”, ale ona śmieszy chyba tylko jej autorów. Teraz na antenie TVP 3 zadebiutowała audycja o wiele mówiącym tytule „Studio YaYo” i chyba nikt w Telewizji Polskiej nie spodziewał się, że program stanie się hitem Internetu. Jest tak zły i żenujący, że po jego obejrzeniu pragnie się delegalizacji polskiej kabaretów i kabareciarzy. Szczególnie tych emerytowanych, którzy nawet 20 lat temu nie byli śmieszni.

20.06.2016Studio Yayo

Przeczytaj także:

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Zabrzu. Królowa polskiej estrady Maryla Rodowicz, syn Justyny Steczkowskiej i Andrzej Rybiński. Nie zabrakło także Stefano Terrazzino!

W sercu Śląska, w Zabrzu, w niedzielę 21 sierpnia 2022 r. na muzycznej scenie Dwójki stanęła plejada gwiazd! Niekwestionowana królowa polskiej estrady Maryla Rodowicz, człowiek, który "nie liczy godzin i lat" Andrzej Rybiński, Stefano Terrazzino - a to zaledwie początek długiej listy! Zobacz, jak wyglądało muzyczne widowisko Dwójki na Śląsku. W galerii publikujemy zdjęcia!

21.08.2022Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×