"Stulcie Winnych 3" odcinek 1. Ślub Stanisława i Andzi oraz powrót Michała z ubeckiego więzienia. Ukochany Ani będzie wrakiem człowieka!

W premierowym odcinku 3. sezonu "Stulecia Winnych" zobaczymy wyczekiwany ślub Stanisława i Andzi, a także powrót Michała, który ostatnie cztery lata spędził w ubeckim więzieniu. Odsiadka bardzo go zmieniła. Sprawdź, co wydarzy się w 1. odcinku 3. sezonu "Stulecia Winnych".

Multimedia

"Stulecie Winnych 3" odcinek 1. - premiera w niedzielę, 7 marca, o godz. 20:15 w TVP 1

W 1. odcinku 3. sezonu "Stulecia Winnych" rodzina Winnych szykuje się na wielkie rodzinne wydarzenie jakim będzie ślub Stanisława (Jan Wieczorkowski) i Andzi (Barbara Wypych). Nieoczekiwanie Andzia stawia poważne ultimatum. Po czterech latach pobytu w więzieniu, na wolność wychodzi Michał (Stefan Pawłowski). Przed więzieniem czeka na niego stęskniona Ania. Odsiadka w ubeckim więzieniu bardzo go zmieniła. Czy ukochany Ani odnajdzie się w nowej rzeczywistości?

Małgorzata Socha zagra wielką polską gwiazdę. W kogo wcieli się Małgorzata Ostrowska-Królikowska?Zobacz więcej

Po śmierci Stalina, w Polsce nastaje odwilż. Gomułka przemawia w Warszawie i porywa tłumy. Wszyscy mają nadzieję na zelżenie reżimu i powrót do życia w choćby umiarkowanej wolności. Ania (Urszula Grabowska), Mania (Magdalena Walach) i Ryszard (Piotr Rogucki) są świadkami tego wystąpienia.

Tymczasem życie na wsi płynie własnym rytmem. Ewa (Sonia Mietielica), Kasia (Weronika Humaj) i Basia (Kamila Bujalska), dorastające córki Ani i Mani rywalizują o względy Benka, przystojnego syna Andzi.

Zobacz galerię

Przypominamy, że w nowych odcinkach serialu "Stulecie Winnych" oprócz dobrze znanych już bohaterów, widzowie zobaczą zupełnie nowe twarze. W serialu pojawi się Tomek (Filip Gurłacz), pochodzący z bogatej rodziny chłopak Basi, przyszły lekarz. Grażyna Klimkiewiczowa (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), czyli nadopiekuńcza i zaborcza matka Tomka, Lotta (Patrycja Volny), Niemka, która po wojnie została na terenach Polski, a teraz służy w pegeerze, w którym pracuje Jasiek.

Widzowie poznają także Irenę (Dominika Kuźniak), kierowniczka sekretariatu w liceum, w którym wykłada Ignacy, Inę Komornicką (Małgorzata Socha) aktorkę i żonę znanego amanta filmowego - Adama Komornickiego (Marcin Kwaśny), który będzie wprowadzał Kasię (Weronika Humaj) w świat filmu. W 3. sezonie pojawi się również Zduńczykowa** (Aleksandra Popławska), oficer prowadzący Kazimierza.

Komentarze

Skomentuj
 • jola (gość)

  Dlaczego zmieniono na niekorzysć aktorki -była wspaniala!!!!! Ania ? i jej siostra -to nie to!!!!

  14.03.2021 13:52
 • PearlMFenton

  Zarabiam ponad 7 tysięcy dolarów miesięcznie, pracując na pół etatu. Ciągle słyszałem, jak inni ludzie mówią mi, ile pieniędzy mogą zarobić w Internecie, więc PUz postanowiłem się temu przyjrzeć. Cóż, to wszystko było prawdą i całkowicie zmieniło moje życie. Tutaj zacząłem ...... www.Jobcash1.com

  06.03.2021 22:45
 • gośćć (gość)

  Film piękny nie mogę się doczekać niedzielnego odcinka, również planuję przeczytać książkę.Nie rozumiem po co zmieniali aktorki grające Anię i Manię, ten serial już nie będzie taki sam bez tamtych aktorek, wszystkie postacie postarzają a je akurat zmienili, a aktorka grająca Anię będzie grała inną postać. KTO TO WYMYŚLIŁ BEZNADZIEJA.

  06.03.2021 09:33
 • Iza (gość)

  Polecam naprawdę warto oglądać.

  05.03.2021 21:52
 • Gość (gość)

  Piękny film, nie mogę doczekać się już nowych odcinków.Proponuje przeczytać książkę ( 3 tomy), przepiękna!

  05.03.2021 12:47
 • Emerytka (gość)

  O jeżu, w TVP serial o homoseksualiscie?

  04.03.2021 13:04
 • Anna sokolowska (gość)

  Znam te osoby z filmów m jak miłość przyjaciółki komisarz Aleks z klanu i piosenkarz o mnie się nie martw

  28.02.2021 23:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×