"Stulcie Winnych 3" odcinek 4. Władek nie akceptuje związku Jaśka z Niemką! Basia się zakochuje, a Michał traci zaufanie do Ani! [STRESZCZENIE ODCINKA, NOWA PORA EMISJI]

4. odcinek 3. sezonu "Stulecia Winnych" zostanie wyemitowany o nowej porze! Co wydarzy się tym razem w serialu o rodzinie Winnych? Jasiek nadal będzie ukrywał swoją ukochaną i syna. Władek nie zaakceptuje tego związku. Basia zauroczy się w studencie medycyny. Sprawdź streszczenie 4. odcinka "Stulecia Winnych 3".

Multimedia

"Stulecie Winnych 3" odcinek 4. - premiera w niedzielę, 28 marca, o godz. 19:50 w TVP 1

W 4. odcinku 3. sezonu "Stulecia Winnych" Jasiek (Patryk Szwichtenberg) wciąż ukrywa Lottę (Patrycja Volny) i Antka przed kolegami z partii. Władek (Arkadiusz Janiczek) nie akceptuje związku Jaśka z Niemką. Kazia (Katarzyna Kwiatkowska) jest rozdarta między miłością do syna i męża. Tymczasem Rozwija się związek Ireny (Dominika Kuźniak) i Ignacego (Lesław Żurek), który wreszcie czuje się szczęśliwy.

Jasiek będzie ojcem! Kazimierz coraz groźniejszy! Ewa pozna prawdę o swoim pochodzeniu?Zobacz więcej

Basia (Kamila Bujalska) zakochuje się w studencie medycyny. Poznaje jego matkę, która nie ukrywa, że nie akceptuje wyboru syna. Ewa (Sonia Mietielica) docieka, jaka jest jej prawdziwa tożsamość.

Dręczą ją sny i mroczne wspomnienia. Michał (Stefan Pawłowski) dowiaduje się, że Kazimierz (Mateusz Janicki) jest obecny w życiu Winnych. Traci zaufanie do Ani (Urszula Grabowska), która go okłamała.

"Stulcie Winnych 3" odcinek 4. - nowa godzina emisji!

Czwarty odcinek serialu "Stulecie Winnych 3" zostanie pokazany w niedzielę, 28 marca, ale o nowej porze. Ma to związek z meczem Polska - Andora w drugiej serii meczów grupy I w eliminacjach przyszłorocznych MŚ w piłce nożnej mężczyzn. Premierę 4. odcinka "Stulecia Winnych 3" zaplanowano przed spotkaniem Polaków, o godz. 19:50 na antenie TVP1.

Zobacz galerię

Przypominamy, że w 3. sezonie "Stulecia Winnych" oprócz dobrze znanych już bohaterów, widzowie zobaczą zupełnie nowe twarze. W serialu pojawi się Tomek (Filip Gurłacz), pochodzący z bogatej rodziny chłopak Basi, przyszły lekarz. Grażyna Klimkiewiczowa (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), czyli nadopiekuńcza i zaborcza matka Tomka, Lotta (Patrycja Volny), Niemka, która po wojnie została na terenach Polski, a teraz służy w pegeerze, w którym pracuje Jasiek.

Widzowie poznają także Irenę (Dominika Kuźniak), kierowniczka sekretariatu w liceum, w którym wykłada Ignacy, Inę Komornicką (Małgorzata Socha) aktorkę i żonę znanego amanta filmowego - Adama Komornickiego (Marcin Kwaśny), który będzie wprowadzał Kasię (Weronika Humaj) w świat filmu. W 3. sezonie pojawi się również Zduńczykowa** (Aleksandra Popławska), oficer prowadzący Kazimierza.

Komentarze

Skomentuj
  • Stanisława (gość)

    Stanisław jest super. Oskarowa rola. Serial od początku mnie sié podoba. Trzymam kciuki żeby trwał nadal.

    24.03.2021 18:55
  • Stanisława (gość)

    Stanisław jest super. Oskarowa rola. Serial od początku mnie sié podoba. Trzymam kciuki żeby trwał nadal.

    24.03.2021 18:54
  • Krystyna (gość)

    Książka super. Film niekoniecznie.

    22.03.2021 21:27
  • Kaśka (gość)

    Trzeci sezon to już nie to samo co poprzednie. Ogromne przeskoki czasowe. Autorki książki i scenariusza tłumaczą, dlaczego należało ciąć i przeskakiwać, ale na to się nie udało. Nietrafione zmiany obsadowe. Nieudana charakteryzacja. Andzia jakby z kabaretu albo groteski wskoczyła. Michała seniora czas się nie ima. W ogóle, mężczyznom czas służy. ;) I ta nachalna reklama, żeby móc pochwalić się oglądalnością.

    22.03.2021 20:22
  • Jula (gość)

    Film świetny,oglądam z przyjemnością,ale zmiana głównych bohaterek to niewypał!!

    22.03.2021 15:50
  • Kasia (gość)

    Też uważam,że zamiana aktorek by la niepotrzebna,charakteryzacja czyni cuda,skoro można było postarzyć innych aktorów,to dlaczego nie główne bohaterki,serial dużo stracił na tej zamianie!

    22.03.2021 15:46
  • Kasia (gość)

    Też uważam,że zamiana aktorek by la niepotrzebna,charakteryzacja czyni cuda,skoro można było postarzyć innych aktorów,to dlaczego nie główne bohaterki,serial dużo stracił na tej zamianie!

    22.03.2021 15:46
  • Krzysztof (gość)

    Podzielam zdanie poprzedników zamiana aktorek grających Anię i Manie była nie trafiona poza tym film z bardzo ciekawą fabułą i doskonałą grą aktorów i to wszystko po przeplatane historią ogólnie bardzo mi się podoba.

    22.03.2021 15:32
  • PL (gość)

    A. "Stulcie Winnych 3"...?! B. "Dominika Kuźniak"...?!

    22.03.2021 12:55
  • Teresa (gość)

    Mnie także nie podoba się postawa Ani, te jej tejemnice przed Michalem, trzymanie go w niepewności. Tyle lat są razem i nie może się zdecydować na ślub. Woli żyć marzeniami o Pawle, to wręcz podłe.

    22.03.2021 12:45
  • Mania (gość)

    Podobał mi się tylko pierwszy sezon z młodymi aktorkami. Teraz wszyscy sztucznie młodzi albo starzy masakra.

    22.03.2021 10:27
  • korina (gość)

    Uwielbiam ten seial, ale najlepszy jest Stanisław.Oskarowa rola Wieczorkowskiego. Nie mogę się napatrzeć.

    22.03.2021 09:12
  • Elka (gość)

    Skoro można bylo z Kingi Preis zrobic 90-letnia staruszke znakomicie to dlaczego nie mozna bylo ucharakteryzowac Ani i Mani na starsze.Serial duzo stracił na tej bezsensownej zamianie

    22.03.2021 08:16
  • Renta (gość)

    Dominika Kluźniak a nie Kuźniak....

    22.03.2021 07:28
  • Ja (gość)

    Wszyscy ok ale Andzia to porażka.... Co to za charakteryzacja!!

    22.03.2021 07:03
  • Oki (gość)

    Film bardzo mi się podoba od samego początku ale masakra te aktorki grające Anię i Manie,wogole tam nie pasują,dwie stare baby i jeszcze nie potrafiące grać,żenada,a ta Andzia to dopiero porazka

    22.03.2021 06:15
  • Maria (gość)

    Te dwie zamienone aktorki odebraly mi chec ogladania serialu.Sa stare i wygladaja jak krowy nie pasuja do serialu Poza tym aktorzy swietni, a Stanislawa kocham!!!

    22.03.2021 05:03
  • "Brukowiec" (gość)

    Czytałem książkę i oglądam serial! Uważam, że za nudno by było gdyby nie było rozbieżności w scenariuszu!! I dziwię się, że Pani autorka sagi daje wciągnąć się w gierki brukowców, które oczywiście węszą o naciskach! Zaraz będą pewnie pisać o łamaniu Konstytucji a to,przecież piękny serial patriotyczny! Po za tym młodzierz może w przenośni dowiedzieć się o historii np tzw Komuny....działań Ube czy Sbe... katowaniu ...powstaniu...rodzinie...miłości...A przede wszystkim, że Prawda zawsze wypłynie ...

    22.03.2021 03:57
  • Renia (gość)

    Michał traci zaufanie-cóż za nowość. Ania i wcześniej i teraz,ciągle ma jakieś tajemnice przed nim. Nic ją nie nauczyła wcześniejsza nieszczerość. Michał dowiaduje się ,ze Kazimierz nadal istnieje w życiu Ani, wychodzi z domu i wraca dopiero po wyjściu z więzienia. I co?? I nadal nie jest mężem Ani i nadal ona ma przed nim tajemnice-nie podoba mi się takie postępowanie Ani,szkoda dla niej Michała.

    22.03.2021 00:04
  • Lila (gość)

    Nowa Ania za stara dla Michala