"Stulecie Winnych 3" FINAŁ. Serial doczeka się 4. sezonu? Znamy decyzję TVP! Co wydarzy się w nowych odcinkach? Będą nowe odcinki "Stulecia Winnych"?

Serial "Stulecie Winnych" to ogromny serialowy hit Telewizji Polskiej. Z sezonu na sezon produkcja ma coraz większą widownię, która pasjonuje się skomplikowanymi losami rodu Winnych. Czy to oznacza, że "Stulecie Winnych" doczeka się 4. sezonu? Będą nowe odcinki "Stulecia Winnych"? Sprawdźcie!

Multimedia

"Stulecie Winnych " - 4. sezon powstanie?

"Stulecie Winnych 3" zbliżą się do końca emisji. Przed nami już tylko finałowy odcinek sezonu, w którym będzie aż roiło się od emocji! W 13. odcinku 3. sezonu "Stulecia Winnych" Ania i Andzia będą miały nadzieję, że Ewa i mały Staś wkrótce wrócą.

Mania jest przerażona działalnością polityczną Ryszarda. Nie zamierza pozwolić, by jej mężowi stała się krzywda. Wśród robotników "Ursusa" rośnie niezadowolenie. Jedynym rozwiązaniem jest strajk. Winni nie mogą uwolnić się od przeszłości. Ania zastanawia się, czy wyznać Mani długo skrywaną tajemnicę. Kobieta martwi się, że siostra jej nie wybaczy, a prawda zburzy szczęście i stabilizację całej rodziny. Informacja o tym, że Paweł tak naprawdę żyje, może sprawić, że Mania znienawidzi Anię...

Kolejna śmierć w serialu. Tego nie było w książce! Widzowie są zrozpaczeni Zobacz więcej

Popularność "Stulecia Winnych" z sezonu na sezon rośnie, a ludzie pytają, czy powstanie "Stulecie Winnych 4". Dzisiaj już to wiemy! Telewizja Polska potwierdziła, że powstanie 4. sezon historii rodu Winnych! Możemy się spodziewać, że w nowych odcinkach akcja przeniesie się m.in. do lat 80. XX wieku.

Informację o 4. sezonie "Stulecia Winnych" potwierdzili przedstawiciele TVP, którzy jednocześnie dodali, że nowe odcinki trafią na antenę "Jedynki" w 2022 roku.

Bardzo się cieszymy, że możemy Was już teraz poinformować: powstanie 4. sezon serialu Stulecie Winnych TVP 💖 Zdjęcia rozpoczniemy w najbliższych miesiącach 😍 Nowe odcinki pojawią się na antenie TVP1 w 2022 r. 👍 Co Wy na to❓ A ostatni odcinek 3. sezonu już w niedzielę o 20:15 w TVP1 💙 #BądźmyRazem z Winnymi 🤗 Prosimy nie spoilerować 😉

Podobał wam się 3. sezon "Stulecia Winnych"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Krzysiek TV #czekamnanoweoprawytvp (gość)

    Czekamy na Sezon 4!

    08.08.2021 19:39
  • marea (gość)

    do" Prawda" Ty napewno nie jesteś Polakiem, piszac takie brednie ze sa jacyś" Polaczkowe tumany kurskiego"

    23.05.2021 20:36
  • Tatuś (gość)

    Oile sezon 2 był dość mocno zmanipulowany to 3 już nie ma nic wspólnego z książką . Niestety ale TVP chce przedstawić PRL w gorszym świetle niż rzeczywistości . Chyba że scenarzyści nie czytali książki .

    17.05.2021 17:33
  • Valdifra (gość)

    Końcówka serialu nieprawdziwa, zbyt dużo wrogości do rzeczywistości. Pracowałem w tym czasie w Ursusie i żyłem w okolicy Brwinowa I nigdy nie słyszałem podwyżki cen 70%. Zatem propaganda obecnej telewizji zmienia w różnych formach tylko wrogości i walkę Polaków przeciw sobie. Najlepiej zakończyć ten serial oparty na ciekawych przeżyciach pozytywnej rodziny Winnych i nie podnosić w śród Polaków nienawiści swoimi wyolbrzymieniami. Wystarczy poczytać naszą historie zaczerpniętej z różnych źródeł by zauważyć że od bardzo dawna Polak Polakowi nie był bratem. Czy nie czas zmienić nasza mentalność by historia była inna? Dziękuję.

    17.05.2021 11:28
  • Telewidz (gość)

    Serial coraz słabszy. Widać, że to jednak nisko budzetowa produkcja. Mnóstwo nielogicznosci i niepradopodobienstw. Choćby sprawą pochówku zmarłego Pawła. To tak się nie da.

    17.05.2021 08:37
  • Makaron (gość)

    Czy Paweł tym razem na pewno nie żyje? Czy za x odcinków okaże się że jednak nie umarł? Serial zapowiadał się świetnie, sezony 1-2 trzymały poziom, sezon 3 to już cień tego, co było.

    17.05.2021 08:21
  • MMMM30 (gość)

    Super , szkoda że tak długo teraz trzeba czekać ale ważne , że będzie:)

    17.05.2021 07:03
  • Wiesława (gość)

    Czekam na dalsze losy rodziny Winnych uwielbiam ten serial

    17.05.2021 06:11
  • Beti (gość)

    Wspaniały film. Dech w piersiach zapiera. Czekam z niecierpliwością na 4 sezon filmu, szkoda, że dopiero będzie to rok 2022.

    17.05.2021 05:10
  • Aga (gość)

    Dawno juz nie widzialam tak wspanialego serialu. Ogladnelam wszystkie odcinki i ciesze sie na kontynuacje dalszych odcinkow. Super!!!

    16.05.2021 23:41
  • Iza (gość)

    Finałowy odcinek mógłby być bardziej emocjonujący, ale ogólnie serial na plus (jeśli oczywiście lubi się takie klimaty).

    16.05.2021 23:23
  • Prawda (gość)

    Zabawnie czyta się te komentarze, po przetłumaczeniu ich na polski oczywiście. Polaczkowe tumany kurskiego, brechtam

    16.05.2021 22:58
  • Anna gość (gość)

    Prawdziwie pokazuje fakty tamtych lat nie wolno nam o tym zapominać wspaniała obsada aktorska więcej takich seriali o naszej historii Polski

    16.05.2021 22:13
  • Jola (gość)

    Uwielbiam ten film, obejrzałam wszystkie odcinki. Obsada wspaniała. Smutno, że 4 seria dopiero w 2022 r.

    16.05.2021 22:09
  • Ewela (gość)

    Świetny serial bardzo wciągający czekam z niecierpliwością na 4 sezon. Takich seriali powinno być wiecej .

    16.05.2021 21:41
  • Andzia (gość)

    Uwielbiam ten serial🤗

    16.05.2021 21:38
  • Ja (gość)

    Uwielbiam. Już czekam na dalsze losy.

    16.05.2021 21:35
  • Nnn (gość)

    Czekam na na 4 sezon uwielbiam

    16.05.2021 21:21
  • Jarek (gość)

    Wiecej tzeba takich serjali pokazuje zycie prawdziwo historje zycia ludzi w tej znienawidzonym komunizmie na takich sejalach mlodziez powina sie uczyc i szanowac to co jest

    16.05.2021 21:16
  • Ewa (gość)

    Bardzo dobry serial, wspaniali aktorzy. Fabula wielowatkowa, tło historyczne, czyli wszystko, co powinno być w serialu, który wyróżnia się wśród innych.

    16.05.2021 21:11
NowszeStarsze