"Stulecie Winnych 3" odcinek 10. Mania drży o życie Ryszarda! Basia urodzi bliźniaczki! Kasia znowu będzie matką [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 36. odcinku serialu "Stulecie Winnych" junior przedstawi rodzicom ukochaną. Jasiek pojedzie do NRD za Lottą i synkiem, a Ryszard zaangażuje się w ruch antykomunistyczny. Mania będzie przerażona. Co z tego wyniknie? "Stulecie Winnych" odc. 36 - streszczenie znajdziesz poniżej.

Multimedia

"Stulecie Winnych 3" odcinek 10. (36) - premiera w niedzielę, 2 maja, o godz. 20:15 w TVP 1

W 10. odcinku 3. sezonu "Stulecia Winnych" Michał junior (Marcin Franc) robi rodzicom niespodziankę i przedstawia im swoją dziewczynę Agnieszkę (Ina Sobala). Ania (Urszula Grabowska) wciąż ma nadzieję na powrót Ewy (Sonia Mietielica). Zastanawia się, co może zrobić, żeby spotkać się z ukochaną córką. Basia (Kamila Bujalska) coraz gorzej znosi mieszkanie z teściową. Tym bardziej że ta buntuje syna i sugeruje, że żona "wchodzi mu na głowę".

Tak będzie wyglądał Paweł. Tylko u nas pierwsze zdjęcie Bartosiewicza po latach!Zobacz więcej

Jasiek (Patryk Szwichtenberg) w 36. odcinku "Stulecie Winnych 3" bardzo tęskni za Antkiem i jedzie do niego. Lotta (Patrycja Volny) stawia mu jednak ultimatum, może zamieszkać z nią i synem, ale tylko w NRD. Syn Władka i Kazi wraca do Polski i zaczyna załatwiać swoją przeprowadzkę do Niemiec. Tymczasem Ryszard (Piotr Rogucki) angażuje się w ruch antykomunistyczny.

Mania (Magdalena Walach) jest przerażona. Nie może pozwolić, aby jej mężowi stała się krzywda...

Wielki powrót Pawła, męża Mani! Widzowie nie zobaczą już Tomasza Włosoka!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Przypominamy, że w 3. sezonie "Stulecia Winnych" pojawiło się sporo nowych twarzy. W serialu pojawił się Tomek (Filip Gurłacz), pochodzący z bogatej rodziny chłopak, a następnie mąż Basi. Grażyna Klimkiewiczowa (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), nadopiekuńcza i zaborcza matka Tomka, Lotta (Patrycja Volny), Niemka, która po wojnie została na terenach Polski, związała się z Jankiem i ma z nim dziecko.

Widzowie poznali także Irenę (Dominika Kuźniak), kierowniczka sekretariatu w liceum, w którym wykładał Ignacy, Inę Komornicką (Małgorzata Socha) aktorkę i żonę znanego amanta filmowego - Adama Komornickiego (Marcin Kwaśny), który miał romans z Kasią (Weronika Humaj). W 3. sezonie pojawiła się również Zduńczykowa (Aleksandra Popławska), oficer prowadzący Kazimierza.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×