"Stulecie Winnych 3" odcinek 13. Tak będzie wyglądał Paweł! Tylko u nas pierwsze zdjęcie Bartosiewicza po latach

Paweł Bartosiewicz wróci w 3. sezonie "Stulecia Winnych" i wywróci poukładane życie Mani do góry nogami. Tylko u nas możecie zobaczyć pierwsze zdjęcie Pawła po latach, w którego wcieli się nowy aktor. Tomasza Włosoka zastąpi Jacek Beler!

Multimedia

Już wiadomo, kto zagra Pawła Bartosiewicza, który wróci po latach w finale 3. sezonu serialu "Stulecie Winnych". Mężczyznę, w którym kochały się Mania (Karolina Bacia/Magdalena Walach) i Ania (Weronika Humaj/Urszula Grabowska) zagra 38-letni Jacek Beler, aktor znany z takich produkcji jak: "Pułapka", "Osiecka" czy "Ślepnąć od świateł". Jacek Beler zastąpił w tej roli Tomasza Włosoka, który wcielał się w młodego Pawła.

Damian, syn Kazi i Władka wraca do Brwinowa! Zagra go aktor z "M jak miłość"Zobacz więcej

Wiadomo, że powrót Pawła namiesza w życiu Mani, która przekonana o jego śmierci, wyszła za Ryszarda (Piotr Rogucki). Ania nigdy nie wyznała siostrze, że przed laty poprosiła Kazimierza (Mateusz Janicki) o pomoc w uratowaniu Pawła. Dzięki jej staraniom, mężowi Mani udało się uciec z Polski.

Paweł Bartosiewicz pojawi się w 13. odcinku 3. sezonu "Stulecia Winnych". Widzowie zobaczą go w scenie na cmentarzu. Pierwsze zdjęcie Jacka Belera w roli Pawła znajdziesz w galerii. Zobaczcie, jak zmienił się mąż Mani.

Zobacz galerię

Przypominamy, że w 3. sezonie "Stulecia Winnych" pojawiło się sporo nowych twarzy. W serialu pojawił się Tomek (Filip Gurłacz), pochodzący z bogatej rodziny chłopak, a następnie mąż Basi. Grażyna Klimkiewiczowa (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), nadopiekuńcza i zaborcza matka Tomka, Lotta (Patrycja Volny), Niemka, która po wojnie została na terenach Polski, związała się z Jankiem i ma z nim dziecko.

Widzowie poznali także Irenę (Dominika Kuźniak), kierowniczka sekretariatu w liceum, w którym wykładał Ignacy, Inę Komornicką (Małgorzata Socha) aktorkę i żonę znanego amanta filmowego - Adama Komornickiego (Marcin Kwaśny), który miał romans z Kasią (Weronika Humaj). W 3. sezonie pojawiła się również Zduńczykowa (Aleksandra Popławska), oficer prowadzący Kazimierza.

Komentarze

Skomentuj
 • Jana (gość)

  Na podstawie książki? Przecież scenarzyści tak pojechali po swojemu że szok. Pogubili niektóre postacie , innym pozmieniali zupełnie charaktery .pomieszali daty , fakty ,koligacje .

  04.05.2021 21:51
 • gabi (gość)

  Po co ta zmiana na jeden odcinek, dla mnie będzie ważne żeby zagrał pozytywną postać

  03.05.2021 22:18
 • Miaa (gość)

  Właśnie, skoro 30-letnią Wypych zmienili w staruszkę, to mogli wszystkich zachować..... Ale czemu piszą, że to NA PODSTAWIE książki, skoro to się książki nijak nie trzyma.... Wszystko pozmieniali : lata, nazwiska, koligacje... PO CO?

  03.05.2021 21:45
 • Magdalena (gość)

  Przez te zmiany aktorów to człowiek tylko główkuje kto jest kim w końcu

  03.05.2021 04:06
 • bea (gość)

  Z tego Pawła jest paskudna postać, dziadek Mani oddał za niego życie, później żona rodzi dzieci a on ją porzuca, mam nadzieję, że Mania nie zostawi Ryszarda

  02.05.2021 14:57
 • Ntu (gość)

  Jakoś ten nowy Paweł nie pasuje - maloprzystojny, mogli ucharakteryzować na starszego tego aktora, który grał młodego Pawła.

  02.05.2021 10:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×