"Stulecie Winnych 3" odcinek 6. Kasia ulega urokowi Adama! Ewę dręczą wspomnienia z dzieciństwa. Nieciekawie jest też u Jaśka [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 6. odcinek 3. sezonu "Stulecia Winnych". Co czeka Kasię, która po teatralnym debiucie zyskuje coraz większą popularność? Co wydarzy się w życiu Ewy, którą dręczą wspomnienia z dzieciństwa? Sprawdź streszczenie 32. odcinka "Stulecia Winnych".

Multimedia

"Stulecie Winnych 3" odcinek 6. - premiera w poniedziałek, 5 kwietnia, o godz. 20:15 w TVP 1

W 6. odcinku 3. sezonu "Stulecia Winnych" Kasia (Weronika Humaj) ulega urokowi Adama Komornickiego (Marcin Kwaśny) i coraz bardziej angażuje się w ten związek. Cieszy ją popularność i ciągła zabawa, lubi być w centrum zainteresowania.

Ewa (Sonia Mietielica) i Basia (Kamila Bujalska) pracują po skończeniu medycyny w tym samym szpitalu. Ewa nie może spać, wciąż dręczą ją wspomnienia z dzieciństwa. Każda próba rozmowy na temat przeszłości z Anią (Urszula Grabowska), kończy się tak samo. Matka odpowiada wymijająco i zasłania się bólem, jaki sprawia jej rozgrzebywanie starych ran.

Kasia gra królową w "Balladynie". Kazimierz jest szantażowany, zagraża Winnym!Zobacz więcej

Z okazji obchodów Tysiąclecia, Ania zaprasza do szkoły Iwaszkiewicza. Michał (Stefan Pawłowski) ma dosyć życia w cieniu Andrzeja Wolskiego. Jasiek (Patryk Szwichtenberg) i Lotta (Patrycja Volny) wychowują razem małego Antosia. Lotta ma żal do Jaśka, że nie akceptuje ich niemieckich korzeni.

Zobacz galerię

Przypominamy, że w 3. sezonie "Stulecia Winnych" oprócz dobrze znanych już bohaterów, widzowie zobaczą zupełnie nowe twarze. W serialu pojawi się Tomek (Filip Gurłacz), pochodzący z bogatej rodziny chłopak Basi, przyszły lekarz. Grażyna Klimkiewiczowa (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), czyli nadopiekuńcza i zaborcza matka Tomka, Lotta (Patrycja Volny), Niemka, która po wojnie została na terenach Polski, a teraz służy w pegeerze, w którym pracuje Jasiek.

Widzowie poznają także Irenę (Dominika Kuźniak), kierowniczka sekretariatu w liceum, w którym wykłada Ignacy, Inę Komornicką (Małgorzata Socha) aktorkę i żonę znanego amanta filmowego - Adama Komornickiego (Marcin Kwaśny), który będzie wprowadzał Kasię (Weronika Humaj) w świat filmu. W 3. sezonie pojawi się również Zduńczykowa** (Aleksandra Popławska), oficer prowadzący Kazimierza.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×