"Stulecie Winnych 3". Widzowie krytykują zmianę aktorek grających Anię i Manię! Urszula Grabowska i Magdalena Walach nie pasują do swoich ról?

Tak jak można było się tego spodziewać, serial 3. sezon serialu "Stulecie Winnych" jest wielkim hitem Telewizji Polskiej. Polacy łakną dalszych losów Winnych, chociaż nie wszystkim podoba się obsadowa zmiana!

Multimedia

"Stulecie Winnych 3" odcinek 4. - premiera w niedzielę, 28 marca, o godz. 19:50 w TVP 1

"Stulecie Winnych" to jeden z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych seriali TVP od wielu lat. Produkcja opowiadająca o skomplikowanych losach rodu Winnych bije kolejne rekordy popularności, jednak nie wszystkim widzom podoba się obsada 3. sezonu serialu.

Chodzi o zmianę obsadową, jaka dokonała się w przypadku dorosłych Ani i Mani. Postacie te, które w ostatnich sezonach były grane przez Weronikę Humaj i Karolinę Bacię, w 3. sezonie "Stulecia Winnych" są kreowane przez Urszulę Grabowską oraz Magdalenę Walach. Dodatkowo Weronika Humaj została w obsadzie, jednak teraz gra... Kasię, córkę Mani.

Nie wszystkim fanom serialu ta zmiana przypadła do gustu. Wielu dziwi się, dlaczego Humaj i Bacia zostały zastąpione i nie dało ich się "postarzyć", skoro z powodzeniem właśnie to zrobiono z Barbarą Wypych, która wciela się w Andzię.

Władek nie akceptuje związku Jaśka z Niemką! Basia się zakochuje, a Michał traci zaufanie do Ani!Zobacz więcej

W komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Dlaczego zmieniono obsadę głównych bohaterek Ani i Mani film na tym ucierpiał a najbardziej widzowie pomysł nieudany

Rozumiem że upływ czasy w filmie wymusił zmiany w obsadzie roli Ani i Mani ale Magdalena Wałach powinna grać Anię a Urszula Grabowska Manie. Obecna obsada zupełnie nie pasuje do poprzedniej obsady. Ania była drobna, filigranowa a teraz jest większej postury niż Mania. Patrząc na obie panie nie mogę się przyzwyczaić do takiej obsady, koniecznie powinno być odwrotnie. Film fajny, chętnie oglądam

Nie powinni zastępować Ani. Źle się ogląda teraz. Denerwuje mnie w roli Kasi. Przedtem ta rola była stworzona dla niej.

Nowa Ania za stara dla Michala

Te dwie zamienone aktorki odebraly mi chec ogladania serialu

Skoro można bylo z Kingi Preis zrobic 90-letnia staruszke znakomicie to dlaczego nie mozna bylo ucharakteryzowac Ani i Mani na starsze.Serial duzo stracił na tej bezsensownej zamianie

Podobał mi się tylko pierwszy sezon z młodymi aktorkami. Teraz wszyscy sztucznie młodzi albo starzy masakra.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Rob (gość)

    Dlaczego fabuła 3 sezonu niemal w 95% różni się od książki?

    11.04.2021 19:33
  • Rob (gość)

    Dlaczego fabuła 3 sezonu niemal w 95% różni się od książki?

    11.04.2021 19:33
  • Daniel (gość)

    No tak. Ludzie są przyzwyczajeni do oper mydlanych, gdzie przez 20 lat grają ci sami, starzeją się na ekranie. I im to odpowiada. Nie potrafią docenić dobra grę w prawdziwym serialu, gdzie jest fabuła i nie ma pustej gadaniny.

    10.04.2021 17:31
  • Gosc (gość)

    Wspaniała gra nowych aktorek. Od razu przekonały mnie.

    10.04.2021 17:23
  • ewa (gość)

    Zamiana przeszkadzała mi tylko chwilę. To doskonałe aktorki i wspaniale się dopasowały do ról. Natomiast dzięki temu możemy oglądać poprzednią Anię w roli Kasi, która odgrywa rewelacyjnie wyzwoloną aktorkę. Serial na 10.

    04.04.2021 23:34
  • monika (gość)

    Przesadzacie, jeżeli serial się nie podoba(uważam, że dawno TVP nie pokazała niczego równie dobrego , świetny serial) to przeczytajcie książkę. Będziecie mogli wyobrazić sobie wygląd postaci jak tylko wyobraźnia Wam pozwoli. Moja rodzina czytała książkę, ja również i każdej niedzieli bardzo chętnie zasiadamy przed telewizorem. Serial różni się od książki ale nie umniejsza to mu w niczym

    04.04.2021 21:18
  • spider (gość)

    Nie podoba się to nie oglądać! Wieczni malkontenci...

    02.04.2021 13:31
  • Marta (gość)

    Ogromnym błędem była zmiana obsady, zwłaszcza Ani Pani Grabowska nie ujmując Jej talentu nie potrafi oddać charakteru tej postaci.przeczytalam wszystkie części tej sagi i postać Ani jest bardzo złożona to inteligentna bystra postać która intryguje potrafi dla dobra sprawy poświęcić wszystko niby filigranowa dziewczynka a jednocześnie silna charakterem kobieta Pani Weronika oddała charakter zagrała rewelacyjnie uważam że jest znakomita aktorka której wróżę karierę będę śledzić Jej dalsze filmy bo jest naprawdę dobra w tym co robi

    31.03.2021 15:38
  • Ewa (gość)

    Przestał mi się podobać ten serial. Początek był dobry, dalej coraz gorzej. Blizniaczki nie podobne do siebie, brak dynamiki. Robi się nudno

    29.03.2021 12:35
  • Iwona (gość)

    No cóż ,trzeba się przyzwyczaić, chociaż ciężko. Należy pamiętać że w roku 1956 Ania i Mania mają już 42 lata i dorosłe córki

    29.03.2021 12:08
  • Ania (gość)

    Pani Grabowska jako Ania jest wspaniała. To bardzo utalentowana aktorka. Pociągnęła tę rolę kontynuując to jak ją zbudowała jej poprzedniczka. Pani Walach też ładnie. Nie rozumiem tej ciągłej nieuzasadnionej krytyki.

    29.03.2021 09:28
  • Ania (gość)

    Pani Grabowska jako Ania jest wspaniała. To bardzo utalentowana aktorka. Pociągnęła tę rolę kontynuując to jak ją zbudowała jej poprzedniczka. Pani Wałach też ładnie. Nie rozumiem tej ciągłej nieuzasadnionej krytyki.

    29.03.2021 09:25
  • Ewa (gość)

    Zmiana aktorek to totalna klapa. Mniej ogladam

    29.03.2021 08:00
  • Mil (gość)

    Serial ogląda się dobrze wtedy gdy głównych bohaterek, teraz starych nie ma na ekranie. Nie myślałam, że do tego dojdzie, ale to przez fatalna zamianę aktorek, zwłaszcza Ani. I pozostawienie młodszych aktorów przy ich boku.

    29.03.2021 07:30
  • BK (gość)

    Zmiana aktorek na starsze to fatalny pomysł.

    29.03.2021 00:03
  • korina (gość)

    Aaaa najlepszy jest Wieczorkowski. Świetny.

    26.03.2021 12:34
  • Ewa (gość)

    Bardzo zły pomysł, film wspaniały, ale nie można połapać się kto jest kim , mylą się fakty z uwagi na zmianę aktorek.

    24.03.2021 11:54
  • Gość (gość)

    SERIAL to jest SERIAL a nie film...

    24.03.2021 05:16
  • J (gość)

    Też jestem zawiedziona zmianą aktorek

    23.03.2021 22:50
  • 123 (gość)

    A ja liczyłam na to, że Humaj całkiem zniknie z filmu. Jest beznadziejna od początku, a teraz to już dno totalne.

    23.03.2021 19:18
NowszeStarsze