"Stulecie Winnych 4". Pogrzeb Andzi i Stanisława. Łzy same cisną się do oczu! Tak rodzina pożegna nestorów rodu

W święta wielkanocne 2022 zobaczymy poruszające sceny w serialu "Stulecie Winnych". Widzowie w 7. odcinku 4. sezonu pożegnają Andzię i Stanisława, czyli nestorów rodu Winnych. Jak będzie wyglądało ostatnie pożegnanie Andzi i Stanisława? W galerii publikujemy najnowsze zdjęcia z serialu "Stulecie Winnych".

Multimedia

"Stulecie Winnych 4" odcinek 7. (46) - premiera w niedzielę, 17 kwietnia, 20:15 w TVP 1 - sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

To koniec losów Andzi (Barbara Wypych) i Stanisława (Jan Wieczorkowski) Winnych. Śmierć nestorów rodu Winnych, czyli ojca Mani (Magdalena Walach), Ani (Urszula Grabowska) i Łucji (Sandra Drzymalska) oraz matki Jerzyka (Andrzej Andrzejewski) i Benka (Bartłomiej Kotschedoff) to jeden z najsmutniejszych momentów w całym serialu. Pogrzeb Andzi i Stanisława odbędzie się w 46. odcinku "Stulecia Winnych". Co się wydarzy? Winni wyleją w tym odcinku morze łez. Utrata ojca będzie dla Ani i Mani niezwykle bolesna.

Maria Pawłowska zachwyca jako Miszelka w serialowym hicie TVP! Gdzie jeszcze można ją obejrzeć?Zobacz więcej

Kogo zabraknie na pogrzebie Andzi i Stanisława?

W uroczystościach pogrzebowych nie będzie mogła uczestniczyć m.in. Michelle (Maria Pawłowska), która trafi do obozu dla internowanych. Przeczytasz o tym więcej w naszym poprzednim tekście. Michał junior (Marcin Franc) także nie pożegna ukochanego dziadka.

Płacz i łzy na pogrzebie Andzi i Stanisława - zobacz zdjęcia w galerii

Zobacz galerię

"Stulecie Winnych" - o czym jest serial?

Serial "Stulecie Winnych" przedstawia losy rodziny mieszkającej w podwarszawskim Brwinowie. Nestorami rodu są Antoni i Bronisława. Historia rodziny pokazana jest na tle ważnych wydarzeń z historii Polski w XX wieku. Akcja rozpoczyna się w 1914 roku, w przededniu wybuchu I wojny światowej. Kończy 100 lat później, w czasach współczesnych.

W czwartym sezonie "Stulecia Winnych"

Komentarze

Skomentuj
  • Lysy99 (gość)

    Super film. 👍👍👍

    11.04.2022 22:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×