stulecie winnych 4

"Stulecie Winnych 4". Rozkochała w sobie widzów serialu TVP! Prywatnie Ina Sobala jest córką Małgorzaty Pieńkowskiej! Są podobne?

Ina Sobala coraz śmielej odnajduje się w filmowym i serialowym świecie. Młoda i zdolna aktorka w ostatnim czasie zachwyciła widzów swoją rolą Agnieszki w 4. sezonie "Stulecia Winnych", gdzie zaprezentowała pełen wachlarz emocji. A to nie wszystko, na co ją stać! Nic dziwnego, bowiem aktorstwo wyssała z mlekiem matki - Małgorzaty Pieńkowskiej, którą widzowie doskonale znają z "M jak miłość". Widać podobieństwo?

16.10.2022Stulecie Winnych

"Stulecie Winnych 4" odcinek 13. Publikujemy nowe zdjęcia z finału 4. sezonu. Powrót Damiana, 100. urodziny Władka i koniec związku Ani i Michała?!

"Stulecie Winnych 4" - ostatni odcinek (13.) nadchodzi. Już w najbliższą niedzielę Telewizja Polska wyemituje finał 4. sezonu "Stulecia Winnych". Co czeka Manię, Anię i Władka, który dożyje 100. urodzin? Jak potoczą się losy Winnych? Zobaczcie nowe zdjęcia z planu serialu w galerii. Jaki będzie koniec "Stulecia Winnych"?

13.05.2022Stulecie Winnych

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×