"Stulecie Winnych". Andrzej Rozmus nie żyje! Aktor od lat zmagał się z chorobą. Miał 53 lata

W poniedziałek media obiegła tragiczna informacja o śmierci Andrzeja Rozmusa, aktora znanego z takich produkcji jak: "Stulecie Winnych", "Wydział Zabójstw" czy "Na Sygnale". Artysta od lat zmagał się z chorobą. Miał 53 lata.

Multimedia

Andrzej Rozmus nie żyje

Andrzej Rozmus urodził się 16 listopada 1967 roku. Debiutował w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie. Od 1997 roku związany był z Teatrem Zagłębia, w którym zagrał w takich spektaklach jak: "Czerwone Zagłębie", "Bóg", "Na dnie", "Eugeniusz Bodo – czy mnie ktoś woła?".

Andrzej Rozmus grał też w wielu popularnych polskich serialach. Ostatnio mogliśmy go oglądać w serialu "Stulecie Winnych", w którym wcielił się w rolę adwokata. Wcześniej występował m.in. w "Pierwszej miłości", serialu "Na sygnale", w którym zagrał ojca Igi, "Wydziale Zabójstw", "Ojcu Mateuszu" a także filmie Patryka Vegi "Polityka", w którym wcielił się w oficer CBA.

Ślub Stanisława i Andzi oraz powrót Michała z ubeckiego więzienia! Co się wydarzy?Zobacz więcej

W poniedziałek (1.03) na profilu sosnowieckiego teatru w mediach społecznościowych pojawiła się wiadomość o śmierci aktora. Niestety przegrał on walkę z chorobą.

Nam szczególnie brakować będzie Andrzeja jako kolegi, zawsze pogodnego człowieka, który mimo iż od lat zmagał się z chorobą, to potrafił swym optymizmem obdarzać innych. Rodzinie i bliskim Andrzeja składamy serdeczne wyrazy współczucia. Ostatnie pożegnanie odbędzie się w środę 3 marca o godz. 12.00 na cmentarzu w Katowicach - Starych Panewnikach. - napisali jego koledzy i koleżanki z Teatru Zagłębia w Sosnowcu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×