"Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli". Serialowy hit TVP powraca z 2. sezonem! Znamy nową datę premiery!

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Stulecie Winnych". Znana jest już data premiery 2. sezonu serialu, który będzie zatytułowany "Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli".

Multimedia

"Stulecie Winnych" - data premiery 2. sezonu

Czas na wielki powrót serialu "Stulecie Winnych"! 2. sezon serialu "Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli" na antenie TVP1 zadebiutuje w niedzielę, 15 marca 2020 roku o godzinie 20:15.

W nowych odcinkach bohaterowie zmierzą się z okrutnym czasem II wojny światowej. Stają w obliczu śmierci i narodzin. Jedni walczą z bronią w ręku, inni zmagają się z okupacyjną codziennością, walcząc o zachowanie życia i godności.

Data premiery 2. sezonu serialu historycznego TVP! Co wydarzy się w nowych odcinkach?Zobacz więcej

W tym czasie w rodzinie rodzą się dzieci, jedni Winni kochają, drudzy nienawidzą. Kiedy nadchodzi koniec wojny, okazuje się, że upragniona wolność niewiele ma wspólnego z tym, o czym marzyli. Inwigilacja, represje, więzienie to chleb powszedni powojennych dni. Niezabliźnione rany i skrywane tajemnice stają się przeszkodą na drodze do normalnego życia.

Za reżyserię 2. sezonu "Stulecia Winnych" odpowiada Michał Rogalski. Gwiazdami produkcji są m.in. Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Weronika Humaj, Karolina Bacia, Stefan Pawłowski, Piotr Rogucki, Mateusz Janicki i Lesław Żurek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ja (gość)

    nareszcie

    20.02.2020 07:36
  • Marian (gość)

    Super !!

    19.02.2020 22:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×