"Stulecie Winnych". Karolina Bacia została mamą! Jakobe Mansztajn pochwalił się córeczką!

Karolina Bacia to jedna z najpopularniejszych i najbardziej cenionych młodych polskich aktorek, którą widzowie pokochali za rolę Mani w serialu "Stulecie Winnych". Teraz Karolina Bacia zmierzy się z nową rolą, tym razem życiową, bowiem została mamą! Dumny tata pochwalił się córeczką!

Multimedia

Karolina Bacia została mamą! Jakobe Mansztajn pochwalił się córeczką!

Karolina Bacia to jedna z najciekawszych młodych polskich aktorek, która w ostatnich latach miała szansę zaistnieć w kilku serialach. Widzowie pokochali ją za rolę Mani w serialu "Stulecie Winnych", ale w pamięci mają także jej kreacje w takich serialach jak chociażby "O mnie się nie martw" czy "Przyjaciółki".

W kwietniu tego roku Karolina Bacia ogłosiła, że niedługo przed nią nowa rola, tym razem życiowa, bowiem spodziewa się dziecka. Dzisiaj już wiemy, że gwiazda serialu TVP urodziła 2 sierpnia 2022 roku wspaniałą córeczkę!

Gerard Makosz ma własną ulicę w Niepołomicach? Senior opowiada, jaka historia się za tym kryje!Zobacz więcej

Zdjęciem nowonarodzonej córeczki pochwalił się dumny tata, poeta i bloger Jakobe Mansztajn, będący także twórcą Make Life Harder. Dziewczynka ma na imię Wanda. Mężczyzna napisał też, jak czuje się jego partnerka po porodzie:

Pytacie o nasze samopoczucie. Karolina dochodzi do siebie, mała zdrowiutka, ale ja jestem wyczerpany. Spałem na jakiejś niezbyt wygodnej sofie. Dramat. Nikt mnie nie uprzedził, że to będzie takie trudne.

Dumnym rodzicom gratulujemy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×