"Stulecie Winnych". Katarzyna Kwiatkowska wspomina realizację serialu: "Jest seks, jest przemoc, wiele rzeczy tutaj może w widzu wywołać emocje"

Już lada moment na antenie TVP1 zadebiutuje ostatni odcinek 2. sezonu serialu "Stulecia Winnych", wielkiego serialowego przeboju Telewizji Polskiej. Z tej okazji warto wrócić pamięcią do wcześniejszych odcinków i powspominać tę produkcję.

Multimedia

"Stulecie Winnych" sezon 2 odcinek 13 - premiera w niedzielę 31 maja, o godzinie 20:20 na antenie TVP1

Z okazji finału 2. sezonu "Stulecia Winnych" prezentujemy Wam naszą rozmowę z Katarzyną Kwiatkowską, którą przeprowadziliśmy jeszcze na planie 1. sezonu tej produkcji. Kwiatkowska w "Stuleciu Winnych" wciela się w postać Kazimiery Winnej, żony Władysława. Aktorka tak mówi o swojej postaci:

W serialu "Stulecie Winnych" gram Kazię. Jestem żoną jednego z trzech braci Winnych, czyli trzech głównych bohaterów. I co bardzo mnie śmieszyło od początku, gram synową Kingi Preis i zwracam się do niej per mamo.

Stanisław podgląda rozbierającą się Andzię! W końcu będą razem?Zobacz więcej

Katarzyna Kwiatkowska opowiedziała nam o pracy na planie "Stulecia Winnych", wyjawiła tajniki charakteryzacji oraz starannej scenografii, a także powiedziała nam, co takiego jest w "Stuleciu Winnych", co przyciąga ludzi przed telewizory.

Są tuta emocje. To jest osadzone w polskiej historii i jest to ważne, tego nie unikniemy. Ale są tu też bardzo mocne historie o uczuciach. Głównie o miłości, nieszczęśliwej miłości, niespełnionej miłości. O zdradzie. Jest seks, jest przemoc, wiele rzeczy tutaj może w widzu wywołać emocje. - powiedziała nam Katarzyna Kwiatkowska.

Sprawdźcie, co jeszcze o "Stuleciu Winnych" powiedziała serialowa Kazia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×