"Stulecie Winnych". Krzysztof Kwiatkowski opowiada o swojej roli w nowym historycznym serialu TVP! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 2019 roku na antenie TVP zadebiutuje nowy historyczny serial pt. "Stulecie Winnych". Jedną z gwiazd produkcji jest Krzysztof Kwiatkowski, który opowiedział nam o swojej roli. Sprawdźcie!

Multimedia

"STULECIE WINNYCH" - O CZYM JEST SERIAL?

"Stulecie Winnych" będzie przedstawiać losy zwyczajnej rodziny z podwarszawskiego Brwinowa, która została wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. Akcja serialu rozpoczyna się z chwilą wybuchu I. wojny światowej, a kończy po stu latach - w czasach współczesnych.

Ilona Łepkowska zdradziła datę premiery nowego serialu TVP1! Zobacz więcej

W obsadzie "Stulecia Winnych" znaleźli się m.in. Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Katarzyna Kwiatkowska, Arkadiusz Janiczek, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski, Adam Ferency, Roman Gancarczyk, Weronika Humaj, Karolina Bacia oraz Krzysztof Kwiatkowski. Za reżyserię odpowiada Piotr Trzaskalski, natomiast scenariusze nadzoruje Ilona Łepkowska, która już zapowiedziała, że rozpoczęła prace nad 2. sezonem serialu!

Krzysztof Kwiatkowski krótko opowiedział nam o swojej roli w serialu:

Gram najmłodszego z synów noszącego nazwisko Winni. Opowiadamy historię rodu Winnych. Akcja serialu rozpoczyna się przed 1914 rokiem i historia wiedzie nas przez I wojną światową, dwudziestolecie międzywojenne i II wojnę światową.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×