"Stulecie Winnych". Nowy serial historyczny z Kinga Preis w TVP! Będzie lepszy od "Korony królów"? [PIERWSZE ZDJĘCIA, OBSADA, OPIS FABUŁY]

Telewizja Polska właśnie zaczęła realizację zdjęć do swojego nowego serialu historycznego. Po "Koronie królów", "Wojennych dziewczynach" i "Drogach wolności", które są jeszcze w trakcie realizacji, przyszedł czas na "Stulecie Winnych". O czym będzie opowiadać produkcja?

Multimedia

"Stulecie Winnych" to serial obyczajowy na motywach bestsellerowej powieści Ałbeny Grabowskiej pod tym samym tytułem. Jest to opowieść o losach zwyczajnej rodziny z podwarszawskiego Brwinowa, wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. Akcja rozpoczyna się z chwilą wybuchu I. wojny światowej, a kończy po stu latach – w czasach współczesnych.

Marcelina Zawadzka i Kasia Kołeczek NIE poprowadzą razem dziecięcej wersji cukierniczego showZobacz więcej

W obsadzie "Stulecia Winnych" znaleźli się m.in. Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Katarzyna Kwiatkowska, Arkadiusz Janiczek, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski, Adam Ferency oraz Roman Gancarczyk.

Za reżyserię "Stulecia Winnych" odpowiada Piotr Trzaskalski, natomiast autorem zdjęć jest Witold Płóciennik. Serial na zlecenie TVP realizuje Endemol Shine Polska. Data premiery serialu jeszcze nie jest znana.

Zobacz galerię

Kinga Preis opowiada o filmie "PLAN B" WYWIAD

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×