"Stulecie Winnych" odcinek 10. Ania powraca do Brwinowa. Rozbije małżeństwo siostry? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 10. odcinek serialu "Stulecie Winnych", którego akcja coraz bardziej się komplikuje! Ania powraca do Brwinowa. Rozbije małżeństwo siostry? Sprawdźcie, co wydarzy się w 10. odcinku "Stulecia Winnych".

Multimedia

"Stulecie Winnych" odcinek 10. w niedzielę, 5.05.2019 o godz. 20:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W 10. odcinku serialu "Stulecie Winnych" jest maj 1935 roku. Ania (Weronika Humaj) z wyróżnieniem kończy naukę w Instytucie Pedagogicznym i wkrótce podejmuje pracę w szkole w Brwinowie. Małżeństwo Mani (Karolina Bacia) i Pawła (Tomasz Włosok) nadal przeżywa trudny czas. On cię kocha - Ania uspokaja siostrę, a może siebie. Powrót Ani do Brwinowa dostrzega Antek Jamroży (Jakub Guszkowski), który proponuje jej randkę. Ania zaskakuje swoją zgodą i siebie, i Jamrożego.

Łucja (Sandra Drzymalska) wciąż rywalizuje z macochą o względy Wierusza (Andrzej Mastalerz). Trudny charakter panienki daje się we znaki Jaśkowi (Patryk Szwichtenberg). Dziewczyna manipuluje Winnym, wykorzystując jego uczucie do siebie. Ofiarą ciętego języka Łucji staje się również dyrektorka szkoły, której dawna uczennica proponuje oszustwo w konkursie plastycznym.

Paweł i Mania biorą ślub! Zrozpaczona Ania wyjeżdża do WarszawyZobacz więcej

Do Winnych z nastoletnim synem przyjeżdża Andzia (Barbara Wypych). Odkąd Radomir umarł, czuję, że życie mi się kończy - zwierza się Broni (Kinga Preis). Wracaj do nas - proponuje Stanisław (Jan Wieczorkowski), który dostrzega w Andzi piękną kobietę. Urodę Andzi dostrzega również Guido (Rafał Królikowski).

Tymczasem stała obecność Ani w Brwinowie staje się coraz trudniejsza dla Pawła. - Dłużej tego nie zniosę - wyznaje Ani. A Ania? Czy będzie miała siłę wyprzeć się swojego uczucia do Pawła?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa (gość)

    Książkę czytałam, a mimo to mam problemy ze zrozumieniem tego, co dzieje się na prawdę, a co jest wizjami bohaterki.

    10.05.2019 14:33
  • BAJKA (gość)

    Super serial.Fajni mlodzi aktorzy.Pani Kinga Preisner wspaniala.

    05.05.2019 21:13
  • Iwona (gość)

    Super super, brawo aktorzy, jest klimat, jest przekaz, tylko oglądać i czekać następnej niedzieli

    01.05.2019 21:22
  • Droga (gość)

    Genialny serial! Mam nadzieje, ze bedza nowe sezony

    01.05.2019 16:18
  • Marzena (gość)

    Serial super,dawno nie oglądałam dobrego serialu,brawo dla Pani Kingi jest niesamowita

    30.04.2019 20:29
  • olga (gość)

    GENIALNY FILM I KSIAZKA. POLECAM.

    30.04.2019 11:25
  • Ula (gość)

    Nie mam slow , juz dawno nie oglądałam tak dobrze zrobionego filmu , jest naprawdę bardzo dobry . Ryczałam strasznie . Napewno jest lepszy od niektórych hollywoodzkich filmów

    30.04.2019 00:32
  • Aliszja (gość)

    Dawno nie oglądałam tak interesującego serialu

    29.04.2019 20:00
  • Aliszja (gość)

    Dawno nie oglądałam tak interesującego serialu

    29.04.2019 20:00
  • Ja (gość)

    Serial super. Tylko dla ludzi rozumnych .czekam co niedzielę.

    29.04.2019 14:13
  • tess (gość)

    Piękna rola Pani Iwony Bielskiej. Pani Iwona jest piękna kobietą, wybitną aktorką! Dla tej roli pozwoliła się tak oszpecić aby oddać prawdę o postaci wiejskiej baby, specjalistki od spraw sercowych:) Scena gdy przychodzi swatać Stanisława z byłą mamką jest genialna. Tak jak gdy upomina się o brak wódki na weselu!!!! Kocham Panią Iwonę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    29.04.2019 12:04
  • widz (gość)

    Piękny film o prawdziwym życiu i wyborach życiowych! Może rzeczywistość na wsi jest pokazana zbyt sterylnie, tj. za mało krów, koni, kur itp. Bohaterowie są uwikłani w typowe historie polskich rodzin. Gratulacje dla autorki powieści i realizatorów serialu. Bardzo lubię postać ojca Ani, stolarza, mężczyzny, któremu nie było dane zaznać miłości i miłości jako męża. Pan Jan Wieczorkowski jest idealny dla tej postaci. Serdecznie pozdrawiam!

    29.04.2019 11:59
  • edi (gość)

    Świetny serial, jak dla mnie powinien dłużej trwać. Bardzo dobrze, że grają młodzi, nowi aktorzy, a nie ,,zgrane" telewizyjnie i politycznie twarze!

    29.04.2019 11:50
  • mega (gość)

    w końcu coś innego, uwielbiam takie seriale - inne czasy inne zachowania inne problemy. Mam nadzieje, że będzie drugi sezon bo jest mega!!!!

    29.04.2019 09:46
  • Allzbieta (gość)

    Pomyliłam Kinga Preis.....

    29.04.2019 09:28
  • Allzbieta (gość)

    Pomyliłam Kinga Preis.....

    29.04.2019 09:28
  • Allzbieta (gość)

    Pomyliłam Kinga Preis.....

    29.04.2019 09:28
  • Allzbieta (gość)

    Pomyliłam Kinga Preis.....

    29.04.2019 09:28
  • Allzbieta (gość)

    Pomyliłam Kinga Preis.....

    29.04.2019 09:27
  • Alzbieta (gość)

    Super,super! Kinga Preisner to cała ozdoba tego serialu....mam bardzo duży sentyment do tej aktorki ..Mam nadzieję,że będzie dalszy ciąg przygód rodziny Winnych.....

    29.04.2019 09:26
NowszeStarsze