"Stulecie Winnych" odcinek 11. Andzia i Guido biorą ślub! Bronia odkrywa, że Łucja jest nieślubną córką Stanisława! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 11. odcinek serialu "Stulecie Winnych". Tym razem Andzia i Guido biorą ślub! Bronia odkrywa, że Łucja jest nieślubną córką Stanisława! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 11. odcinku "Stulecia Winnych".

Multimedia

"Stulecie Winnych" odcinek 11. w niedzielę, 12.05.2019 o godz. 20:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W 11. odcinku serialu "Stulecie Winnych" jest lato 1938 roku. Winni i przyjaciele rodziny bawią się na weselu Andzi (Barbara Wypych) i Guido (Rafał Królikowski). Jerzyk jest zazdrosny o uczucia mamy. Dopiero rozmowa ze Stanisławem (Jan Wieczorkowski) nieco go uspokaja.

Kazia (Katarzyna Kwiatkowska) i Damian (Jakub Sasak) dostają pracę u Iwaszkiewiczów. Damian znajduje się w orbicie zainteresowań literata. - To wielki pisarz... Rozmawiamy o sztuce, o muzyce... - tłumaczy Ani (Weronika Humaj), która często bywa w Stawisku.

Ania powraca do Brwinowa. Rozbije małżeństwo siostry?Zobacz więcej

Udziela bezpłatnie lekcji córkom Iwaszkiewiczów. - Mam dług wobec pani i pani ojca... Teraz mam szansę, żeby się odwdzięczyć, tłumaczy Annie Lilpop (Adam Ferency), gdy ta mówi, że nie ma z czego płacić za korepetycje. Kazia i Ania widzą, co dzieje się z Damianem. Chcąc uniknąć skandalu, Anna Lilpop (Lidia Sadowa) zwalnia chłopaka.

Guido i Andzia otwierają w Brwinowie włoską lodziarnię, a Mania (Karolina Bacia), Ania i Paweł (Tomasz Włosok) starają się unormować swoje relacje. Jasiek (Patryk Szwichtenberg) nie ukrywa przed Łucją (Sandra Drzymalska) swoich uczuć. Między młodymi dochodzi do sprzeczki, dziewczyna upada na ziemię i traci przytomność. Wezwana przez Jaśka Bronia (Kinga Preis), cuci Łucję i odkrywa na jej plecach znamię. - Jest takie samo i w tym samym miejscu, co synowa miała - mówi Winna siostrze przełożonej klasztoru, przed którym znaleziono niemowlę. Gdy odkrywa datę podrzucenia Łucji, Bronia łączy fakty. Tymczasem Jasiek wyznaje Łucji miłość...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kopernik też była kobietę :) (gość)

    w treści artykułu mamy: " (...) tłumaczy Annie Lilpop (Adam Ferency), (...)"

    07.05.2019 17:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×