"Stulecie Winnych" odcinek 12. Ania zaczyna planować przyszłość z nowym mężczyzną! Mania i Paweł spodziewają się dziecka! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 12. odcinek serialu "Stulecie Winnych". Ania zaczyna planować przyszłość z nowym mężczyzną! Mania i Paweł spodziewają się dziecka! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 12. odcinku "Stulecia Winnych"!

Multimedia

"Stulecie Winnych" odcinek 12. w niedzielę, 19.05.2019 o godz. 20:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W 12. odcinku serialu "Stulecie Winnych" zbliża się lato 1939 roku. Komunikaty radiowe nie pozostawiają złudzeń - Hitler grozi Europie wojną. - Dlaczego zawsze muszą być wojny? - pyta Anię (Weronika Humaj) córka Iwaszkiewiczów. Bo taka jest ludzka natura - odpowiada nauczycielka.

Z obawy o swoją przyszłość brwinowscy Żydzi emigrują do Ameryki, Guido (Rafał Królikowski) zabiera Andzię (Barbara Wypych) z dziećmi do Włoch. O wyjeździe myślą też Wieruszowie. Inni mają nadzieję na normalność.

Andzia i Guido biorą ślub! Bronia odkrywa, że Łucja jest nieślubną córką Stanisława!Zobacz więcej

Ania poznaje Kazimierza Tarasiewicza, literata z Krakowa. Młodzi zaczynają nieśmiało planować wspólną przyszłość. Mania (Karolina Bacia) i Paweł (Tomasz Włosok) spodziewają się dziecka. Aniu, Paweł oszalał, jestem taka szczęśliwa, zwierza się siostrze Mania.

Bronia (Kinga Preis) zauważa zażyłość Jaśka i Łucji (Sandra Drzymalska). Wyznaje prawdę o Łucji Stanisławowi (Jan Wieczorkowski) - Oni nie mogą być razem. To córka Władzi. Tymczasem Łucja jest przekonana, że przybrana rodzina chce ją porzucić. Wyjeżdżają w tajemnicy, chcą mnie zostawić - zwierza się Jaśkowi. W szale rozpaczy dziewczyna niszczy zawartość szykowanych do podróży kufrów, niszczy srebrną papierośnicę. Wieruszowie oskarżają Jaśka o kradzież rodzinnej pamiątki. Chłopak zostaje aresztowany....

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×