"Stulecie Winnych" odcinek 4. Władka podrzuca dziecko do klasztoru. Polska odzyskuje niepodległość! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 4. odcinku serialu "Stulecie Winnych" do bohaterów dojdzie wiadomość o końcu wojny. Władzia decyduje się na desperacki krok... Sprawdź, co wydarzy się w 4. odcinku "Stulecia Winnych"!

Multimedia

"Stulecie winnych" odcinek 4. w niedzielę, 24.03.2019 o godz. 19:55 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tragicznych wydarzeniach rodzina Winnych starała się wrócić na normalne tory. W Wigilię 1917 roku Władzia (Katarzyna Wajda) w pustym domu urodziła dziecko. Ciążę do końca ukrywała przed wszystkimi. Tylko jej syn Ignacy spostrzegł ciążowy brzuch, a wracając z Wigilii od Broni (Kinga Preis) zauważył, jak Władka wrzuciła do ognia krwawe zawiniątko. Podejrzewa, że matka zamordowała niemowlę...

"Stulecie Winnych". Nowy serial TVP ma szansę zostać hitem! Lepszy niż "Drogi wolności"?Zobacz więcej

W 4. odcinku "Stulecia Winnych" dziecko Władki żyje. Kobieta podrzuca noworodka pod drzwi klasztoru. W drodze powrotnej dwóch niemieckich żołnierzy usiłuje ją zgwałcić. Do Brwinowa dociera długo oczekiwana wiadomość o końcu wojny, Polska staje się niepodległa. Stanisław (Jan Wieczorkowski) dostaje duże stolarskie zlecenie od sióstr zakonnych. W klasztorze spotyka maleńką podopieczną siostry Alberty, Łucję.

Andzia (Barbara Wypych) poznaje młodego kolejarza, Radomira. Synowie Władzi z trudem dźwigają rodzinne tajemnice: Florian ucieka w alkohol, Ignacy w modlitwę, marzy o nauce w seminarium duchownym. Kajetan Winny, żołnierz polskiego wojska, szykuje się na wojnę z bolszewikami. Podczas Wigilii 1918 roku dochodzi do kłótni pomiędzy Stanisławem i Florianem. Pewnej zimowej nocy Bronię budzi walenie do drzwi.

Poznajcie bohaterów nowego serialu TVP! Kim są członkowie rodziny Winnych?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • zażenowany (gość)

  Film ze względu na brutalne sceny przemocy i seksualne sceny powinien być dozwolony od 18 lat!!

  19.03.2019 11:47
 • Beata (gość)

  Serial rewelacja proszę o więcej podobnych

  18.03.2019 07:55
 • Megi (gość)

  Takich filmów nigdy za wiele. BRAWO!!!

  17.03.2019 21:32
 • Klara (gość)

  Rewelacyjny serial.

  17.03.2019 21:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×