"Stulecie Winnych" odcinek 6. Bliźniaczki rywalizują o tego samego chłopca! Którą z nich wybierze? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 6. odcinku serialu "Stulecie Winnych" jak zwykle nie zabraknie emocji! Pierwsze miłości, rywalizacja, zazdrość! Ania i Mania zakochają się w tym samym chłopcu. Jak wpłynie to na ich siostrzaną relację? Sprawdź, co wydarzy się w 6. odcinku serialu "Stulecie Winnych"!

Multimedia

"Stulecie Winnych" odcinek 6. w niedzielę, 7.04.2019 o godz. 20:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W 6. odcinku serialu "Stulecie Winnych" w życiu bliźniaczek Ani (Weronika Humaj) i Mani (Karolina Bacia) rozpoczyna się nowy etap - dziewczynki rozpoczynają naukę w szkole powszechnej i szybko stają się wyróżniającymi uczennicami. W klasie zaczynają zabiegać o zainteresowanie tego samego chłopca, Pawła.

Weronika Humaj opowiada o nowym serialu TVP. Jaka będzie Ania Winna w jej wykonaniu?Zobacz więcej

Po zakończeniu edukacji bliźniaczek w szkole powszechnej, rodzina Winnych dostaje niezwykłą propozycję od Stanisława Lilpopa. Pierwsze poważne uczucia Ani i Mani zostaną wystawione na próbę.

Anna Lilpop (Lidia Sadowa) przedstawia ojcu swoją nową miłość, Jarosława Iwaszkiewicza. Na budowie willi Stawisko Jasiek Winny dostaje pracę elektryka, a Damian, młody zdun, zakochuje się w chłopaku z budowy. Łucja zachwyca w szkole talentem plastycznym, ale siostra przełożona nie zamierza go wspierać.

Karolina Bacia opowiada o swojej roli w serialu. Jaka będzie Mania w jej wykonaniu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×