"Stulecie Winnych" odcinek 8. Ania i Mania kochają Pawła! Korczak zadecyduje o losie całej trójki?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 8. odcinku serialu "Stulecie Winnych" dominować będą uczuciowe rozterki. Obydwie bliźniaczki kochają Pawła, ale Anię przed powiedzeniem ukochanemu "tak" powstrzymuje obawa, że skrzywdzi siostrę. Czy Ania ma prawo do szczęścia kosztem Mani? Co poradzi jej Janusz Korczak? Sprawdź!

Multimedia

"Stulecie Winnych" odcinek 8. w niedzielę, 21.04.2019 o godz. 20:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W 8. odcinku "Stulecia Winnych" przed Anią i Manią życiowe wybory. Bliźniaczki szykują się do matury. Po egzaminach Mania jest zdecydowana wrócić do Brwinowa, Anię bardziej niż stabilizacja, pociąga dalsza edukacja. Paweł po raz kolejny próbuje zawalczyć o Anię i wpłynąć na zmianę jej planów. Odwiedza ją w Warszawie, ale niewiele udaje mu się ugrać. Ania pilnie przygotowuje się do matury. Szybko zyskuje nowych mistrzów, których dorobek życiowy jej imponuje. W szkole poznaje Janusza Korczaka, w Instytucie Pedagogicznym Marię Grzegorzewską.

Weronika Humaj opowiada o nowym serialu TVP. Jaka będzie Ania Winna w jej wykonaniu?Zobacz więcej

Nauka pochłania ją do tego stopnia, że mimo próśb Pawła, nie przyjeżdża na świąteczny festyn do Brwinowa. Tymczasem właśnie tam, po raz pierwszy publicznie swoje rysunki prezentuje Łucja. Jej uroda zachwyca Jaśka Winnego, a talent malarski porusza serce Tadeusza Wierusz-Kowalskiego, bogatego dyplomaty, właściciela pałacu w Brwinowie. Damian Winny oświadcza się Zosi, a rodzice młodych czym prędzej planują ślub.

O swoim ślubie z Anią ciągle marzy Paweł, a o założeniu rodziny z nim marzy Mania. Ania, staje się ulubioną studentką Korczaka. Po jednym z wykładów dziewczyna zadaje swojemu wykładowcy trudne pytanie: Czy jeśli dwie bliskie sobie osoby kochają tego samego mężczyznę, to czy jedna, wybierając go, ma prawo zniszczyć szczęście tej drugiej? Odpowiedź Korczaka, który nie wie, dlaczego Ania pyta go o to, zaważy na losie całej trójki.

Karolina Bacia opowiada o swojej roli w serialu. Jaka będzie Mania w jej wykonaniu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×