"Stulecie Winnych" sezon 2. Barbara Wypych opowiada o nowych odcinkach! Co czeka Winnych i Andzię?

Wielkimi krokami nadchodzi premiera 2. sezonu serialu "Stulecie Winnych". Jedną z gwiazd produkcji TVP jest Barbara Wypych, która opowiedziała nam o nowych odcinkach serialu! Co czeka Winnych i Andzię?

Multimedia

Barbara Wypych w serialu "Stulecie Winnych" wciela się w postać Andzi, służącej Stanisława (Jan Wieczorkowski). Jak zapewne doskonale pamiętają widzowie, Andzia skrycie podkochiwała się w swoim pracodawcy, dodatkowo starając się zastąpić jego córkom matkę, jednak ostatecznie musiała skierować uczucia w inną stronę.

Śmierć Antoniego. Mania oskarża Anię o romans z jej mężem! Mania odtrąci swoje córki?Zobacz więcej

Co czeka widzów w 2. sezonie "Stulecia Winnych"? Czy Barbara Wypych spodziewała się, że widzowie tak bardzo pokochają serial? Zapytaliśmy!

My pracowaliśmy bardzo intensywnie na jak najlepszy efekt i faktycznie ten pierwszy sezon bardzo mocno zakorzenił się w moim sercu. Przeżyliśmy naprawdę wspaniałe chwile. Była to seria wspaniałych spotkań i takich przeżyć.

Jaka w 2. sezonie "Stulecia Winnych" będzie Andzia? Co ją czeka w nowych odcinkach! Sprawdźcie naszą rozmowę z Barbarą Wypych!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość 2 (gość)

    Oglądam stulecie winnych od początku i mnie to nie przeraziło. W serialu Zniewolona dziewczyna była zakopywana żywcem.

    21.03.2020 06:47
  • Alex (gość)

    Oglądałem nowy odcinek, w niedzielę, jak i wczesniej poprzednie. Ale ten przebił wszystkie. Na litośc boską jak można przez 20 minut pokazywać wkładanie zwłok do trumny. Twórcy i realizatorzy miejcie litość nad widzami.

    16.03.2020 18:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×