"Stulecie Winnych" sezon 2. Co spotka rodzinę Winnych w nowych odcinkach? Mamy pierwsze zdjęcia!

Właśnie trwają prace nad 2. sezonem serialowego hitu TVP pt. "Stulecie Winnych". Dowiedzieliśmy się, co w nowych odcinkach spotka rodzinę Winnych, a także prezentujemy pierwsze zdjęcia z planu nowego sezonu!

Multimedia

"STULECIE WINNYCH" SEZON 2 - CO SIĘ WYDARZY?

W ostatnim, 13. odcinku "Stulecia Winnych" oglądaliśmy początek II Wojny Światowej. W 2. sezonie "Stulecia Winnych" będziemy świadkami tego, jak z wojną, a następnie z powojennym życiem, będą radzić sobie Winni. Akcja nowych odcinków będzie obejmować lata 1939 - 1953. Jak zapowiada Ilona Łepkowska, trwają już scenariuszowe prace nad 3. serią "Stulecia Winnych"!

Trwają prace nad nowymi odcinkami serialu! Stefan Pawłowski i Rafał Fudalej dołączyli do obsady!Zobacz więcej

Wiadomo, że do obsady "Stulecia Winnych" jako Mania i Ania powrócą Karolina Bacia i Weronika Humaj. W ostatnim czasie obsada "Stulecia Winnych" powiększyła się także o Stefana Pawłowskiego, Mateusza Janickiego oraz Rafała Fudaleja.

Producenci seriali na swoim oficjalnym profilu na portalu Facebook napisali:

Drodzy fani‼️ Jako pierwsi możecie zobaczyć kolejne zdjęcie z planu drugiego sezonu serialu Stulecie Winnych TVP 😍 Ania i Mania starają się wieść jak najbardziej normalne życie, mimo, że trwa okrutna wojna. Warszawę czasów okupacji grają Miasto Chorzów i Gliwice. Wypatrujcie kolejnych zdjęć ;) Serial powróci na antenę TVP1 w przyszłym roku.

Spekuluje się, że 2. sezon "Stulecia Winnych" na antenę TVP mógłby trafić wiosną 2020 roku, ale w żaden sposób nie jest to potwierdzona data. Tutaj warto mieć na uwadze, iż Jan Wieczorkowski jeszcze niedawno zapowiadał, iż prace nad nowymi odcinkami "Stulecia Winnych" będą trwały aż do zimy sezonu 2019/2020.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×