"Stulecie Winnych" sezon 2 odcinek 13. Bronisława nie żyje. Andzia wraca z Włoch do Brwinowa! Zdobędzie serce samotnego Stanisława? Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na wielki finał 2. sezonu serialu "Stulecie Winnych". Przed nami 13. odcinek 2. sezonu "Stulecia Winnych", który dla wielu może pozostawić więcej pytań niż odpowiedzi. Bronisława nie żyje. Andzia wraca z Włoch do Brwinowa! Zdobędzie serce samotnego Stanisława? Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu? Sprawdźcie, co jeszcze stanie się w 26. odcinku "Stulecia Winnych"!

Multimedia

"Stulecie Winnych" sezon 2 odcinek 13 - premiera w niedzielę 31 maja, o godzinie 20:20 na antenie TVP1

W 26. odcinku serialu "Stulecie Winnych" rodzina Winnych bardzo cierpi po śmierci nestorki rodu (Kinga Preis). Załamany Stanisław (Jan Wieczorkowski) nie wie, jak dalej żyć. Zastanawia się, jak sobie poradzi bez zaradności i mądrości Broni.

Ignacy (Lesław Żurek) zaskakuje rodzinę wiadomością, że zwątpił w Boga i porzucił stan kapłański. Niespodziewanie dla wszystkich, z Włoch przybywa Andzia (Barbara Wypych) z synami. W ucieczce przed sycylijską mafią, szuka schronienia w Brwinowie, gdzie wprowadza radość i nadzieję do smutnego, opuszczonego domu Stanisława. Zdobędzie w końcu serce samotnego Winnego?

Umierająca Bronisława wyzna Ignacemu i Jaśkowi, że Łucja jest córką Stanisława? Co dalej z Manią i Ryszardem?Zobacz więcej

Łucja (Sandra Drzymalska) szybko przekonuje się, że zamieniła więzienną celę na "sutenerską klatkę". Próbuje się buntować, niestety Walczak (Mirosław Haniszewski) ma nad nią władzę.

Gdy Mania (Karolina Bacia) po raz kolejny szykuje się do wyczekanego ślubu z Ryszardem (Piotr Rogucki), w rozmowie Ani (Weronika Humaj) z Michałem (Stefan Pawłowski) powraca temat małżeństwa. Śniegocki nie może zrozumieć niechęci ukochanej do stanu małżeńskiego. Czuje, że Ania nie jest z nim szczera. Czy ich miłość przetrwa kolejną próbę?

"STULECIE WINNYCH" ODCINEK 26 ZWIASTUN

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    kocham serial, czekam na dalszy ciąg, rewelacja....

    31.05.2020 00:02
  • Fanka stulecia winnych! (gość)

    KOCHAM TEN SERIAL! MAM NADZIEJE, ŻE NOWY SEZON JUŻ NIEDŁUGO!!!!!! 💜💜💜💜💜💜💜💜💜

    27.05.2020 23:39
  • Fan (gość)

    Ja już po ostatnim odc. Spłakana,bo to bardzo ciężki odc,ale już gotowa i niecierpliwa,czekam na kolejną serię. Jest na co czekać,oglądalność 25-odc to 3mln,myślę,ze kręcenie takiej perełki nie podlega żadnej wątpliwości.Czekamy z niecierpliwością na dalsze losy "Rodziny Winnych".

    27.05.2020 09:55
  • Pelagia (gość)

    Serial REWELA obsada PETARDA .OBY WIECEJ TAKICH PRODUKCJI A MOJ KOCHANY SKANSEN W SIERPCU ZAWSZE SIĘ SPRAWDZI.CZEKAMY NA DALSZY CIĄG ♥️♥️♥️♥️

    26.05.2020 14:47
  • Krysia. (gość)

    Super serial. Oglądamy z zapartym tchem. Aktorzy wspaniali. Czekamy na trzeci sezon.

    26.05.2020 13:32
  • Waclaw (gość)

    Super produkcja,pozostałym widzom,co nieinteresuje ich rodzima produkcja wszystkiego niedobrego🌞

    26.05.2020 04:50
  • Krysia (gość)

    Super film.Zawszr czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek

    25.05.2020 21:59
  • He (gość)

    PIĘKNY SERIAL NAPRAWDĘ LEPSZEGO. NIGDY NIE WIDZIAŁEM TA HITORIA TO POPROSTU ARCYDZIEŁO KAŻDY ODCINEK PO. KILKA RAZY OGLĄDAM OBSADA WSPANIAŁA BARDZO DOBRZE ZROBIONY I TAKI PRAWDZIWY PANI AŁBENA POWINNA ZA TĄ OPOWIEŚĆ DOSTAĆ NOBLA

    25.05.2020 21:56
  • Irena (gość)

    Piękny film, dobra obsada, akcja trzyma w napięciu. Czekam z niecierpliwością na każdy następny odcinek.

    25.05.2020 18:52
  • Terenie. (gość)

    Książka super przeczytałam ją po 1 sezonie serialu a teraz znowu jeszcze raz. Mimo że są różnice między książka a filmem to nie szkodzi. Zawsze tak bywa. Film to adaptacja książki. Czekam na 3 sezon serialu

    25.05.2020 16:49
  • Ewamaria (gość)

    To prawda że Lucja okradla kosztowności ojca przydatnego w Francji

    25.05.2020 15:49
  • Joanna (gość)

    Przepiękny film super obsada myślę o nastepny. ch odcinkach jak potoczą się losy winnych

    25.05.2020 15:46
  • Elżbieta (gość)

    Piękny film. Zawsze się ktoś znajdzie komu się niepododa lecz wszystkim niemożna dogodzić. Pozdrawiam serdecznie.

    25.05.2020 15:18
  • Ewa (gość)

    Nareszcie film o trudnych losach Polaków i ich zyciowych wyborach i losach w nowej rzeczywistości.

    25.05.2020 14:19
  • Ewa (gość)

    Panie Wojtku to nie jest kropka w kropkę historia z książki... równie dobrze możnaby się doczepic do bliźniaczek. W książce mają dwóch starszych braci...

    25.05.2020 12:21
  • Wojtek (gość)

    Dobrze że jest już koniec. Drugi sezon to jeden wielki gniot. Niech mi ktoś wskaże w książce że Łucja została seksualną niewolnicą UB-eka, a Ignacy porzucił kapłaństwo.

    25.05.2020 11:39
  • Stenka. (gość)

    To,nie może, być koniec🤒😘

    25.05.2020 11:30
  • Stenka. (gość)

    To,nie może, być koniec🤒😘

    25.05.2020 11:28
  • Beata (gość)

    Super film z niecierpliwością czekam na niego w końcu coś norlnego dla ludzi