"Stulecie Winnych" sezon 2 odcinek 13. Stanisław podgląda rozbierającą się Andzię! W końcu będą razem? [CO SIĘ WYDARZY]

Już w niedzielę, 31 maja, odbędzie się premiera 13. i jednocześnie ostatniego odcinka 2. sezonu serialu "Stulecie Winnych". Prawdopodobnie będzie to jeden z najbardziej emocjonujących epizodów. Sprawdźcie, co wydarzy się w finale "Stulecia Winnych"!

Multimedia

"Stulecie Winnych" sezon 2 odcinek 13 - premiera w niedzielę 31 maja, o godzinie 20:20 na antenie TVP1

W 26. odcinku serialu "Stulecie Winnych" emocje będą sięgać zenitu. Do Brwinowa powróci Andzia (Barbara Wypych), która wraz z dziećmi uciekła z Włoch przed sycylijską mafią.

Jej powrót do Brwinowa trochę namiesza w życiu Winnych, szczególnie u samotnego Stanisława (Jan Wieczorkowski), któremu przed śmiercią matka (Kinga Preis) poleciła znaleźć kobietę i ułożyć sobie żyć. Czy tą kobietą będzie Andzia?

Bronisława nie żyje. Andzia wraca z Włoch do Brwinowa! Zdobędzie serce samotnego Stanisława? Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu?Zobacz więcej

Nie jest tajemnicą, że Andzia i Stanisław lata temu mieli się ku sobie, ale wówczas rozwojowi ich znajomości przeszkodziła Bronisława, która nie uważała Andzi za godnej swojego syna. Później Andzia poznała przystojnego Włocha i jej oczy były już skierowane na innego... Czy teraz się to odmieni?

Obejrzyjcie przedpremierową scenę z 26. odcinka "Stulecia Winnych" i zobaczcie, jak Stanisław podgląda rozbierającą się Andzię!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kurwski (gość)

    O 20:30 bo publiczna tv musi nas dokarmić reklamami bo mało im wpływów z abonamentu i z dotacji.

    31.05.2020 11:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×