"Stulecie Winnych" sezon 2 odcinek 2. Ania bierze ślub z Kazimierzem i opuszcza Brwinów! Zobacz zwiastun!

Czy Mania przebaczy siostrze? Jak mieszkańcy Brwinowa radzą sobie z niemiecką okupacją? Zobacz zwiastun 2. odcinka drugiego sezonu serialu "Stulecie Winnych"!

Multimedia

"Stulecie Winnych" sezon 2. odcinek 2. w niedzielę, 22.03.2020 r. o godzinie 20:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Mani (Karolina Bacia) wydaje się, że nie potrafi już kochać Ani (Weronika Humaj). - Jestem złym człowiekiem Ignaś, podłym, bo nie potrafię już kochać swojej siostry. Ona zabrała mi go. Zabrała mi Pawła - mówi dziewczyna.

Mania nie potrafi wybaczyć Ani! Ania przyjmuje oświadczyny Kazimierza!Zobacz więcej

Tymczasem, Ania nawiązuje coraz bliższe relacje z Kazimierzem (Mateusz Janicki), który w tajemnicy planuje już ich przyszłość. Nie jest jednak pewna, co do niego czuje. Stanisław (Jan Wieczorkowski) nie jest zadowolony z tej znajomości. - Nie wiem córeczko, jakie ty masz plany wobec niego, ale on ci szczęścia nie da. Paniczek z Krakowa - stwierdza.

W 2. odcinku drugiego sezonu "Stulecia Winnych" okupacja niemiecka daje się coraz silniej we znaki mieszkańcom Brwinowa. Niemcy zabijają 13 letniego syna sąsiadów, którzy nie podporządkowali się rozporządzeniu o przekazywaniu Niemcom produktów rolnych. Ponadto Jamroży (Jakub Guszkowski) proponuje Ani "pomoc" dla całej rodziny za jej przychylność wobec niego. Ania szydzi z tej propozycji. Następne spotkanie z chłopakiem może skończyć się drastycznie – pijany Jamroży mierzy do niej z pistoletu. To zdarzenie budzi Bronię (Kinga Preis) z letargu, namawia wnuczkę do wyjazdu.
- Wyjedź. On ci tutaj nie da spokoju.
- Nie mogę was zostawić.
- Musisz dziecko!
- Dacie sobie radę beze mnie?
- Wrócisz jak... jak tylko tu ucichnie.

Ania bierze ślub z Kazimierzem i opuszczają Brwinów. Jaki los ich czeka?

Barbara Wypych opowiada o nowych odcinkach! Co czeka Winnych i Andzię?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • opn (gość)

  Jedyne co to przeszkadza zapowiedź na tylnych napisach, która zajmuje nawet nie połowę ekranu i nie widać twórców....

  22.03.2020 21:03
 • opn (gość)

  Swietnie i realistycznie zrobiony serial. Potrzebne są takie produkcje, przybliżają nam jak dotkliwa dla Polski była historia o czym Świat wciąż należycie nie wie. Ciekawe wątki, dobrzy aktorzy i wspaniała architektura, która przez to, że w Polsce wspołczesnej nie potrafilismy o nią zadbać, dzis dostępna jest głównie w skansenach...

  22.03.2020 20:33
 • natalka (gość)

  Bardzo lubię ten serial. Przeczytałam też 3 części Stulecie Winnych. Szkoda, że pewne wątki w filmie zostały pominięte a inne zmienione. Po obejrzeniu 1 odcinka 2 serii uważam, że niektóre sceny są nudne i niepotrzebnie przedłużane.

  22.03.2020 08:02
 • Ali (gość)

  Cudowny serial

  21.03.2020 08:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×