"Stulecie Winnych" sezon 2 odcinek 5. Ania w końcu odchodzi od męża! Zostanie złapana przez hitlerowców?

Przed nami 5. odcinek 2. sezonu serialu "Stulecie Winnych". Ania w końcu odchodzi od męża! Zostanie złapana przez hitlerowców? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 18. odcinku "Stulecia Winnych"!

Multimedia

"Stulecie Winnych" sezon 2 odcinek 5 - premiera w niedzielę, 12 kwietnia, o godzinie 20:15 na antenie TVP1

W 18. odcinku serialu "Stulecie Winnych" konflikt między Anią (Weronika Humaj) i Kazimierzem (Mateusz Janicki) pogłębia się. Ania czuje, że pieniądze, które mąż przynosi do domu, nie są uczciwie zarabiane.

W kawiarni Stokrotka zjawia się Róża (Maria Dębska), która wydostała się z getta, by zdobyć lekarstwa dla synka. Ania obiecuje pomóc. Jasiek Winny (Patryk Szwichtenberg) przebywa na zesłaniu na Syberii, gdzie podupada na zdrowiu.

Kazimierz coraz mocniej znęca się nad Anią! Mania dowiaduje się, że Paweł żyje!Zobacz więcej

Stanisław Winny (Jan Wieczorkowski), po nawiązaniu kontaktu z partyzantami, w swoim warsztacie przechowuje broń i amunicję. Tymczasem Anna Iwaszkiewicz (Lidia Sadowa) z pomocą opłaconego przemytnika przechodzi przez bramę getta i dociera do Karwassera.

Po kolejnej kłótni z pijanym Kazimierzem Ania oznajmia mężowi, że odchodzi i wybiega z mieszkania, mimo godziny policyjnej. Zostanie schwyta podczas hitlerowskiej łapanki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ewa (gość)

  Dziękuję w imieniu ludzi starszych że TVP tak o nich dba pod względem religii. Msza i rozmowa o Bogu dodaje im sił zwłaszcza tym niepełnosprawnym. Proszą was adyście tego nie zmieniali.

  10.04.2020 13:14
 • Ewa (gość)

  Bardzo dziękuję że film Stulecie Winnych będzie też w poniedziałek

  10.04.2020 13:08
 • Aga (gość)

  Uwielbiam ten film.:)

  07.04.2020 12:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×