"Stulecie Winnych" sezon 2. Postać Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w serialu! Kto wcielił się w kultowego poetę?

Za nami 2. odcinek 2. sezonu serialu "Stulecie Winnych". Zapewne część widzów zwróciła uwagę, iż w 14. epizodzie "Stulecia Winnych" pojawiła się postać Krzysztofa Kamila Baczyńskiego! Sprawdziliśmy, kto wcielił się w kultowego poetę!

Multimedia

Krzysztof Kamil Baczyński to postać, której przedstawiać raczej nie trzeba. Kultowy poeta, który stał się symbolem własnego pokolenia. Słynny poeta zginął podczas powstania warszawskiego jako żołnierz batalionu "Parasol" Armii Krajowej.

Kazimierz pokazuje swoje drugie oblicze! Ania nie będzie szczęśliwa? Zobacz zwiastun!Zobacz więcej

Postać Krzysztofa Kamila Baczyńskiego pojawiła się w 14. odcinku serialu "Stulecie Winnych". Na ekranie, w roli legendarnego poety, pojawił się Hubert Miłkowski, urodzony w 1999 roku student Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Dla młodego aktora był to telewizyjny debiut; do tej pory Miłkowski pojawiał się wyłącznie w etiudach, a także zagrał w filmie "Dywizjon 303. Historia prawdziwa".

Czy postać Krzysztofa Kamila Baczyńskiego powróci jeszcze w serialu "Stulecie Winnych"? Jest to bardzo możliwe!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • aaa (gość)

    Ja też czytałam trzy części. To że film odbiega od książki to wiemy tylko pytanie jak bardzo , jak daleko posunęli się zmianach. Z drugiej strony czego oczekiwać skoro to jest kilka odcinków, a rzeczy tak wiele do przekazania. Przecież w książce zostało poruszonych tyle wydarzeń, czyli zgodnie z książką do wprowadzenia stanu wojennego.

    29.03.2020 09:49
  • Fiszka 18 (gość)

    Czytałam książkę stulecie winnych i wie że postać K.K. Baczyńskiego tam występuje, Ale ogólnie film został w porównaniu z książką delikatnie mówiąc spi......ny. Pani Łebkowska niech robi sobie m jak miłość a nie bierze się za poważniejsze seriale.

    28.03.2020 10:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×