"Stulecie Winnych" sezon 2. Trwają prace nad nowymi odcinkami serialu! Stefan Pawłowski i Rafał Fudalej dołączyli do obsady!

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów serialu TVP pt. "Stulecie Winnych". Niedawno ruszyły zdjęcia do 2. sezonu produkcji! Kiedy będziemy mogli obejrzeć "Stulecie Winnych 2"? Co się wydarzy?

Multimedia

"STULECIE WINNYCH" SEZON 2 - KIEDY PREMIERA?

To było do przewidzenia; hitowy serial TVP pt. "Stulecie Winnych" doczeka się kontynuacji. Serial momentalnie pokochali polscy widzowie, więc powstanie kolejnej transzy produkcji w żaden sposób nas nie dziwi.

W ostatnim, 13. odcinku "Stulecia Winnych" oglądaliśmy początek II Wojny Światowej. Wszystko wskazuje na to, że przynajmniej część akcji nowych odcinków serialu skupi się właśnie na tym, jak rodzina Winnych radziła sobie podczas wojny. Co dalej w 2. sezonie "Stulecia Winnych"? Tego jeszcze nie wiemy, ale pamiętajmy, że głównym założeniem serialu od początku było pokazanie losów rodu "Winnych" aż do czasów współczesnych.

Gwiazda serialu publicznie potwierdza! Będzie kontynuacja!Zobacz więcej

Nie znamy jeszcze całej obsady 2. sezonu "Stulecia Winnych", ale na ekranie na pewno pojawią się Rafał Fudalej oraz Stefan Pawłowski. Czy gwiazda serialu "O mnie się nie martw" będzie odgrywać tutaj dużą rolę? Przekonamy się już wkrótce!

Spekuluje się, że 2. sezon "Stulecia Winnych" na antenę TVP mógłby trafić wiosną 2020 roku, ale w żaden sposób nie jest to potwierdzona data. Tutaj warto mieć na uwadze, iż Jan Wieczorkowski jeszcze niedawno zapowiadał, iż prace nad nowymi odcinkami "Stulecia Winnych" będą trwały aż do zimy sezonu 2019/2020.

Czekacie na nowe odcinki "Stulecia Winnych"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×