"Stulecie Winnych" sezon 3. Stanisław oświadczy się Andzi! Zobaczcie zwiastun nowych odcinków historii rodziny Winnych! [CO SIĘ WYDARZY]

Fani serialu "Stulecie Winnych" mogą dzisiejszy dzień zaliczyć do udanych. W sieci właśnie zadebiutował krótki zwiastun nowych odcinków serialu opowiadającego o losach rodziny Winnych! Zobaczcie, co wydarzy się w 3. sezonie "Stulecia Winnych"!

Multimedia

"Stulecie Winnych 3" odcinek 1 - premiera w niedzielę, 7 marca, na antenie TVP 1

"Stulecie Winnych 3" nadchodzi wielkimi krokami! W sieci właśnie zadebiutował zwiastun nowych odcinków historii rodu Winnych.

Pierwsza zapowiedź pokazuje to, czego można było spodziewać się po zakończeniu poprzedniej transzy. Stanisław (Jan Wieczorkowski) w końcu postanowi oświadczyć się zakochanej w nim od lat Andzi (Barbara Wypych)! Będą żyć szczęśliwie?

Z więzienia wyjdzie też Michał Śniegocki (Stefan Pawłowski). Ania (Urszula Grabowska) cały czas na niego czekała... Ale jak będą dogadywać się po tym, co wszystkich ich spotkało?

Znana data premiery 3. sezonu hitowego serialu TVP! Co wydarzy się w nowych odcinkach historii rodu Winnych?Zobacz więcej

W trzeciej odsłonie losów rodziny Winnych z podwarszawskiego Brwinowa, do głosu dochodzi nowe pokolenie. Chociaż w pierwszych kadrach obserwujemy przygotowania do ślubu Stanisława i Andzi, a ich spełniona i szczęśliwa miłość będzie nam towarzyszyć przez cały sezon, to akcja serialu będzie się toczyła wokół perypetii życiowych bliźniaczek Kasi i Basi, a także Ewy i małego Michała. Ich sukcesy i porażki obserwować będą zatroskani rodzice - Mania i Ryszard oraz Ania i Michał.

W nowych odcinkach "Stulecia Winnych" na ekranie zobaczymy m.in. Jana Wieczorkowskiego, Barbarę Wypych, Urszulę Grabowską, Magdalenę Walach, Weronikę Humaj, Kamilę Bujalską, Sonię Mietielicę, Bartka Kotschedoffa, Marcina Kwaśnego, Filipa Gurłacza, Patryka Szwichtenberga, Patrycję Volny oraz Małgorzatę Sochę i Marcina Franca.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zofia (gość)

    Wreszcie będzie można coś zobaczyć nowego,a nie powtórki nie mające końca.

    07.03.2021 18:14
  • Fanka (gość)

    Super, już sie nie mogę doczekać.

    17.02.2021 18:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×