"Stulecie Winnych" sezon 3. Weronika Humaj jednak nie odchodzi z serialu! Wciąż będzie grać Anię Winną?

"Stulecie Winnych" to prawdziwy hit Telewizji Polskiej, więc nikogo nie powinno dziwić zamieszanie i burza, jakie pojawiły się w sieci po ogłoszeniu informacji, że z serialu znikają Karolina Bacia oraz Weronika Humaj, a Anię i Manię Winne zagrają inne aktorki. Teraz głos w sprawie zabrała sama autorka "Stulecia Winnych", Ałbena Grabowska!

Multimedia

"Stulecie Winnych" bije rekordy popularności, a widzowie już nie mogą doczekać się 3. sezonu produkcji, który będzie inny od pozostałych.

Karolina Bacia i Weronika Humaj żegnają się z serialem! Kto je zastąpi w rolach Mani i Ani?Zobacz więcej

Informacja, że w rolach Ani i Mani Winnych już nie zobaczymy Weroniki Humaj oraz Karoliny Baci wywołała ogromne zamieszanie w sieci, a w stronę nowych aktorek, czyli Urszuli Grabowskiej i Magdaleny Walach wylała się prawdziwa lawina hejtu, często skierowanego bardzo personalnie. To oburzyło Ałbenę Grabowską, autorkę "Stulecia Winnych", która postanowiła zabrać głos w sprawie i wyjaśniła, czemu zdecydowano się na zmianę aktorek. Grabowska powiedziała:

Były próby postarzenia Weroniki Humaj i Karoliny Baci do 3. sezonu i to się nie do końca udało. Owszem, można zrobić i próbę charakteryzacyjną, i użyć różnego rodzaju nowoczesnych silikonów, ale mimo wszystko widać po aktorkach, że zostały sztucznie postarzone do roli.

Wielu fanów zastanawiało się, czemu tylko Karolina Bacia w mediach społecznościowych pożegnała się z serialem, a Weronika Humaj milczała. Teraz już wiemy! Okazuje się, że Weronika Humaj została w obsadzie serialu, jednak nie będzie już grać Ani Winnej, tylko... Kasię Bartosiewicz, córkę Mani i Pawła! Niezbyt często się zdarza, że jedna aktorka w serialu gra dwie różne role, jednak tutaj sympatia widzów była tak ogromna, że produkcja postanowiła zdecydować się na takie rozwiązanie.

Jednocześnie Ałbena Grabowska dodała, że jest ogromna szansa na to, że "Stulecie Winnych" doczeka się 4. sezonu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Fanka (gość)

  Karolina Bacia bez niej Stulecie Winnych jest slabe

  05.10.2020 20:08
 • Nnn (gość)

  Karolina Barciak nie może odejść z serialu Stulecie Winnych jest za dobra

  05.10.2020 20:00
 • Gość (gość)

  Same na pewno by nie odeszły, bo to nie jest ich dobrowolna decyzja, tylko produkcji, więc pisanie w tytule artykułu, zarówno tego, jak i poprzedniego, że ODCHODZI, nie ma nic wspólnego z prawdą.

  05.10.2020 12:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×