"Stulecie Winnych". Ślub, kolejne bliźniaczki i powrót czarnego charakteru! Co czeka Winnych w nowych odcinkach?

W nowym sezonie "Stulecia Winnych" nie zabraknie emocji! Co czeka Winnych w kolejnych odcinkach? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Stulecie Winnych" - co wydarzy się w 3. sezonie?

"Stulecie Winnych" to serial oparty na bestsellerowej trylogii Ałbeny Grabowskiej. Doczekał się już dwóch sezonów i był bardzo lubiany przez widzów, więc nic dziwnego, że już niedługo ruszą zdjęcia do kolejnej serii!

Serialowy hit wrócił do TVP! Gdzie i kiedy oglądać powtórki losów rodziny Winnych?Zobacz więcej

Co czeka Winnych w nowych odcinkach? Tym razem akcja serialu będzie rozgrywać się w czasach Polski Ludowej, czyli w latach 1952-1981. Na szczęście w nowych odcinkach Michał (Stefan Pawłowski) wróci do swojej ukochanej po wszystkich przeżytych mękach i Ania (Weronika Humaj) przyjmie jego oświadczyny. Para weźmie ślub, ale niestety niedługo później Kazimierz (Mateusz Janicki) wyjdzie z więzienia i znów pojawi się w życiu byłej żony...

Poza tym Ewa (Rema Kos), przybrana córka Ani, zacznie przypominać sobie wydarzenia z getta i spróbuje odkryć prawdę o swoim pochodzeniu. Akcja serialu przeniesie się też do 1971 roku, a wtedy w Brwinowie urodzą się kolejne bliźniaczki! Basia doczeka się dwóch córek - Julii i Urszuli. I tak będziemy oglądać trzecie pokolenie bliźniaczek, wnuczek Mani, które będą borykały się z różnymi problemami.

Nowe odcinki "Stulecia Winnych" trafią na antenę prawdopodobnie dopiero na wiosnę 2021 roku.

Rosyjski serial szybko zdobył sympatię widzów! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×