"Stumptown". Robin z "Jak poznałem waszą matkę" w nowym serialu. Kiedy premiera?

"Stumptown" to nowy serial, w którym główną rolę gra Robin z "Jak poznałem waszą matkę". Cobie Smulders wciela się tu w weterankę armii, która ma dość skomplikowane życie. Kiedy premiera?

Multimedia

"Stumptown" - kiedy premiera nowego serialu?

Premiera "Stumptown" odbędzie się w poniedziałek, 3 lutego 2020 o godz. 21:05 na FOX. Serial będzie można oglądać w każdy poniedziałek o tej samej godzinie.

Oparty na serii powieści graficznych o tej samej nazwie, "Stumptown" ukazuje przygody Dex Pariosem, silnej, asertywnej i bystrej weteranki armii, która ma skomplikowane życie miłosne, długi hazardowe i brata w Portland, którym musi się zająć. Umiejętności wyniesione z wojska czynią ją świetnym prywatnym detektywem, ale jej zuchwały, nieskruszony styl bycia sprawia, że jest celem dla przestępców, a lokalna policja nie chce z nią współpracować.

W roli głównej możemy podziwiać aktorski kunszt Cobie Smulders ("Jak poznałem waszą matkę"), która wciela się w niesforną panią detektyw. W serialu występują również Jake Johnson, Michael Ealy, Camryn Manheim, Adrian Martinez, Tantoo Cardinal oraz Cole Sibus. Serial został stworzony przez Jasona Richmana i wyreżyserowany przez Jamesa Griffithsa.

Ambitny serial science-fiction dostał swój zwiastun! Kiedy premiera online? Zobacz więcej

Cobie Smulders zdradziła kilka szczegółów na temat swojej bohaterki:

Dex to skomplikowana kobieta, która nie przeprasza za to, kim jest. Cierpi na zespół stresu pourazowego, z którym sobie nie radzi. Ma problemy z alkoholem i z hazardem. To osoba, która żyje chwilą.

Nie tylko Dex zwróci uwagę widzów Stumptown, jak twierdzi aktor Jake Johnson:

— *W "Stumptown" nie ma postaci, która nie byłaby interesująca i nie miałaby ciekawej historii. Widzowie na pewno będą chcieli śledzić losy bohaterów, tak jak ja. W serialu jest wszystko: napięcie, zabawa i romans.

Nie tylko "Przyjaciele"! Sprawdź nasz ranking seriali o losach paczki przyjaciół!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×