styl katarzyny cichopek

Metamorfoza Katarzyny Cichopek. Kiedyś z niej żartowano, dziś inspiruje miliony Polek. Zobacz, jak zmieniał się styl gwiazdy "M jak miłość"

Gwiazda serialu "M jak miłość" i prowadząca "Pytanie na śniadanie" Katarzyna Cichopek dziś uchodzi za ikonę, a jej stylem inspirują się miliony Polek. Nie zawsze jednak była doceniana za swoje wybory. Katarzyna Cichopek, jak każdy niegdyś, poszukiwała swojego stylu. Jej stylizacje spotykały się wówczas często z krytyką i wręcz wyśmiewano! Zobacz, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Katarzyny Cichopek.

31.07.2022Pytanie na śniadanie

Przeczytaj także:

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel zastąpi Andrzeja Piasecznego?! Otrzymał kuszącą propozycję, od której wymiguje się wiekiem!

Stacja Polsat, jako jeden z trzech największych nadawców w Polsce, doskonale wie co zrobić, aby o ich programach było głośno. Jednym z najgorętszych nazwisk ostatnich tygodni jest Marcin Hakiel. Pomysł ściągnięcia tancerza do programu, w którym kiełkowało uczucie między nim, a wkrótce byłą żoną Katarzyną Cichopek, brzmi jak strzał w dziesiątkę. Pytanie tylko, w jakiej roli miałby się pojawić - uczestnika czy jurora?

17.05.2022Taniec z gwiazdami

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek wraca na antenę TVP. Wiadomo, kiedy aktorka poprowadzi program!

Katarzyna Cichopek od momentu ogłoszenia decyzji o rozstaniu z Marcinem Hakielem jest na celowniku mediów i internautów. Atmosfera wokół aktorki jest dość napięta - do stopnia, w którym szeptało się o jej ewentualnym zwolnieniu z programu "Pytanie na śniadanie". Niektórzy nawet wprost o to apelowali! Czy Jacek Kurski wysłuchał ich próśb? Okazuje się, że nie. Wiadomo natomiast, kiedy ponownie zobaczymy Katarzynę Cichopek.

03.05.2022Pytanie na śniadanie

"Miasto kobiet". Marcin Hakiel zareagował na krytykę wywiadu, w którym opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek! Padły zdecydowane słowa!

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela to jedno z najgłośniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie w tym roku. To temat, który nie schodzi ze stron prasy kolorowej oraz portali internetowych. Teraz Marcin Hakiel odniósł się do krytyki wywiadu, w którym opowiedział o końcu swojego związku. Padły zdecydowane słowa!

03.05.2022Miasto kobiet

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel zdradził, czy tęskni za Katarzyną Cichopek. Wyznał, dlaczego opublikował ślubną fotografię

Marcin Hakiel od momentu rozstania z Katarzyną Cichopek jest nad wyraz aktywny w mediach społecznościowych. Tancerz chętnie urządza tzw. Q&A, czyli cykl w którym internauci mogą mu zadawać pytania. W najnowszym pokusił się o wyznanie, jak sobie radzi z rozpadem relacji i czy tęskni za żoną. Wyjaśnił również przyczyny publikacji zdjęcia, które nieco zmyliło fanów.

19.04.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel tańcem zdobył miłość Katarzyny Cichopek! Jak zmieniał się przystojny tancerz?

Marcin Hakiel to obecnie jeden z najbardziej znanych polskich tancerzy. Teraz to nikogo nie dziwi, bowiem nazwisko Hakiel jest na ustach wszystkich. Gdy okazało się, że Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozstają się po 17 latach, w sieci wręcz zawrzało! Zobaczcie, jak przez ostatnie lata zmieniał się przystojny tancerz i przypomnijcie sobie, jak na tanecznym parkiecie rozpalił serce gwiazdy "M jak miłość"!

03.04.2022Taniec z gwiazdami

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×