Stylistki skrytykowały Edytę Górniak: Nietoperz…

“Nietoperz w indiańsko-plastikowej oprawie"

Multimedia

***… Sukienka bez konkretnej formy, która układa się pod wpływem ruchu.

Okulary są niepotrzebne, za to piórko w stylu indiańskim swoim kolorem wznosi tę stylizację na wyżyny kreatywności. Dobry do tej sukienki też jest długi, cienki, zawiązany łańcuszek*** - oceniła swoim okiem (fachowca?) Joanna Horodyńska na łamach magazynu Party. A chodziło o kreację, w której Górniak pozowała fotoreporterom podczas koncertu Radia ZET “Siła Muzyki".

Koleżanka Joasi Horodyńskiej, Karolina Malinowska nie była już taka tolerancyjna dla wdzianka Górniak. Poza fryzurą, mocno pojechała po całej reszcie kreacji Edyty.

 • Ja nie zniosę tego piórka, ale fryzura to miłe zaskoczenie. Gdyby nie cała reszta tandetnych gadżetów, uznałabym tę stylizację za elegancką, a tak nie mogę.

Zgadzacie się z nimi?

Czytaj także: Górniak: Zachłanna i przesądna. Zobacz, czego chce? Malinowska się przechwala? Kinga Rusin ma stylistkę. Wreszcie!

Komentarze

Skomentuj
 • sss (gość)

  Edytko pokaż ludziom że jesteś człowiekiem ...nie jesteś od nikogo lepsza ani gorsza ....przez to ze czujesz się gorsza ,zaczynasz pokazywać ze jesteś lepsza od innych i to Cię gubi ...nikt nawet Ty nie lubi ludzi pyszałkowatych ...

  25.08.2010 13:38
 • sss (gość)

  Edytko pokaż ludziom że jesteś człowiekiem ...nie jesteś od nikogo lepsza ani gorsza ....przez to ze czujesz się gorsza ,zaczynasz pokazywać ze jesteś lepsza od innych i to Cię gubi ...

  25.08.2010 13:37
 • miłośnikzwierzat (gość)

  W okularach wygląda dennie i do tego ten łańcuszek... Mogła już sobie darować również to piórko.. Nie ważne w jakim stylu i tak wygląda odpychająco a zarazem odstraszająco.

  24.08.2010 18:48
 • miłośnikzwierzat (gość)

  W okularach wygląda dennie i do tego ten łańcuszek... Mogła już sobie darować również to piórko.. Nie ważne w jakim stylu i tak wygląda odpychająco a zarazem odstraszająco.

  24.08.2010 18:47
 • edyta (gość)

  okulary ma jak spawacz,a poza tym to tak jest idiotką,to nie ważne w co się ubierze

  24.08.2010 17:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×