"Stylowy projekt". Rywalizacja stylistów w nowym programie TVN Style! Kto zasiądzie w jury? Kiedy premiera?

W jesiennej ramówce TVN Style pojawi się nowy program, w którym swoje umiejętności będą mogli sprawdzić styliści z całej Polski! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

Trwają castingi do nowego programu TVN Style! W "Stylowym projekcie" będą ze sobą rywalizować styliści z całej Polski, którzy będą musieli sprostać różnym zadaniom przygotowanym przez mentorów!

W programie ma wystąpić dziewiątka stylistów, którzy będą doskonalić swoje umiejętność pod okiem profesjonalnych mentorów, którzy podobnie jak w "The Voice of Poland, będą także zasiadać w jury. Trójkę mentorów w pierwszej edycji programu będą stanowić Tomasz Ossoliński (juror w "Project Runway"), Agnieszka Ścibor (Magazyn "Viva!") i Karla Gruszecka (stylistka „Vogue Polska”).

Zmiana prowadzących w 2. edycji reality show TVN7! Kogo zabraknie?Zobacz więcej

Mentorzy co tydzień będą wyznaczać uczestnikom różnorodne zadania, takie jak tworzenie stylizacji dla przechodniów i kompletowanie garderoby dla gwiazd. Poza tym uczestnicy będą musieli pochwalić się także wiedzą merytoryczną i umiejętnościami manualnymi, które są niezbędne w zawodzie stylisty. W show będzie można wygrać praktyki w atelier Tomasza Ossolińskiego oraz publikację zdjęć najlepszych stylizacji w jednym ze sklepów internetowych.

Nowy program najprawdopodobniej poprowadzi Anna Jagodzińska, modelka i uczestniczka 9. edycji "Tańca z gwiazdami"! Nowy program na pojawić się w jesiennej ramówce TVN, która ma mieć swoją premierę pod koniec sierpnia.

Gwiazdy programu TTV w teledysku disco polo!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Gwiazdy o pokazie Tomasza Ossolińskiego:

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×