"Stylowy projekt". Tomasz Ossoliński obraził Dodę na antenie TVN Style! Teraz przeprasza!

W jednym z ostatnich odcinków programu "Stylowy projekt" Tomasz Ossoliński pokusił się o obrzydliwy komentarz pod adresem Dody. Reakcja piosenkarki była natychmiastowa. Projektant zdecydował się teraz przeprosić wokalistkę za swoje zachowanie.

Multimedia

Tomasz Ossoliński obraził Dodę na antenie TVN Style

"Stylowy projekt" to nowy program TVN Style, w którym rywalizują ze sobą młodzi styliści. Prowadzącymi show zostali Anna Jagodzińska i projektant Tomasz Ossoliński. W jednym z ostatnich odcinków programu „Stylowy projekt” Ossoliński pokusił się o komentarz, którym wywołał istną burzę w sieci.

Gdy jeden z uczestników prezentował swoją stylizację, projektant postanowił dopytać go o wyszyty na niej napis. -Co jest napisane przy rozporku? - zapytał Ossoliński. Gdy biorący udział w show stylista odpowiedział, że „DODA”, projektant stwierdził -To może i dobre miejsce, sugerując tym samym, że miejsce artystki jest przy rozporku. Niewybredny żart kolegi rozbawił współprowadząca show Annę Jagodzińską.

Rywalizacja stylistów w nowym programie TVN Style! Kto zasiądzie w jury? Kiedy premiera?Zobacz więcej

Skandaliczne zachowanie prowadzących programu "Stylowy projekt" odbiło się szerokim echem w mediach. Fani artystki błyskawicznie stanęli w jej obronie i na Instagramie projektanta zaczęli masowo publikować hasztag #ossolińskidorozporka. Na stanowczą reakcję Dody też nie trzeba było długo czekać.

Poniżanie kobiet, deprecjonowanie ich i uprzedmiotawianie świadczy tylko o „mężczyźnie”, który to robi. Śmiech modelki współprowadzącej, niejako wtórujący w obrzydliwych żartach na temat innej kobiety, również pozostawia wiele do życzenia. W dobie „me too” takie publiczne zachowania w końcu spotykają się z dezaprobatą widzów, którzy nie akceptują chamstwa i seksizmu w telewizji, bo to daje fatalny przykład i otwiera furtkę innym mężczyznom do obrażania kobiet bez powodu – powiedziała w rozmowie z SE Dorota Rabczewska-Stępień.

Doda spełniła swoje marzenie w nowym programie Roberta Janowskiego!Zobacz więcej

Tomasz Ossoliński przeprasza Dodę na Instagrame

Na profilu Tomasza Ossolińskiego w mediach społecznościowych pojawiły się już przeprosiny dla Dody, ale nie wszystkich one przekonały.

mam nadzieję, że Rada Etyki Mediów szybko zareaguje i zostanie Pan pociągnięty do odpowiedzialności. Te przeprosiny są chyba na siłę bo lajkuje Pan sobie wszystkie przychylne Panu komentarze. Dziecinada

Przeprosiny typu "nie miałem intencji" to nic innego jak opcja typu "Ja nic nie zrobiłem, ale ktoś źle zrozumiał, no ale niech już będzie że przeproszę".

Mam nadzieję, że zrozumiał Pan swój błąd

A co Wy sądzicie o zachowaniu prowadzących programu "Stylowy projekt"? Tomasz Ossoliński i Anna Jagodzińska zachowali się niewłaściwie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jolo (gość)

    Wszystko będzie dobrze.

    17.09.2019 16:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×