"Suburbicon". Premiera filmu w Los Angeles. Kto pozował na ściance? [WIDEO+ZDJĘCIA]

22 października odbyła się oficjalna premiera filmu "Suburbicon" w reżyserii George'a Clooneya. Główną rolę męską zagrał Matt Damon, natomiast kobiecą Julianne Moore. Kto pozował na ściance?

Multimedia

"Suburbicon" to nowa komedia kryminalna w reżyserii Georga Clooney’a, według scenariusza braci Cohen. Tytułowe Suburbicon to idealne amerykańskie miasteczko, istna reklama sta­tecznego życia i dobrobytu czyli American dream w czystej postaci. Jednak nie dla wszystkich. Życie rodziny Lodge’ów obraca w gruzy na­pad z bronią w ręku, w którym ginie seniorka rodu, ukochana mama nastoletniego Nicky’ego Lodge’a. Pogrążony w rozpaczy chłopak posta­nawia pomścić swą ukochaną rodzicielkę. W poszukiwaniu sprawców rozpoczyna śledztwo na własną rękę, w trakcie którego odkryje mrocz­ne rodzinne sekrety, układy, machinacje i animozje, które były związane ze śmiercią jego matki.

George Clooney i bracia Coen połączyli siły. Kiedy premiera filmu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W obsadzie najnowszej produkcji Georga Clooney’a znaleźli się m.in. Oscar Isaac, Matt Damon oraz Julianne Moore. Za nami premiera filmu "Suburbicon" w Los Angeles. Kto pojawił się na czerwonym dywanie? Jak na ściance prezentowały się gwiazdy produkcji?

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×