Sukces finału "O mnie się nie martw"! Wkrótce drugi sezon

Finałowy odcinek pierwszej serii "O mnie się nie martw" na antenie TVP2 obejrzały ponad 2 miliony 643 tys. widzów (16,31 proc. udziału w rynku). Był to najlepiej oglądany odcinek pierwszego, znakomicie przyjętego przez widzów, sezonu!

Multimedia

Pierwszy sezon serialu "O mnie się nie martw", emitowanego w piątkowe wieczory na antenie Dwójki, od pierwszych odcinków cieszył się dużym zainteresowaniem i sympatią widzów. Średnia widownia pierwszej serii "O mnie się nie martw" w grupie 4+ uplasowała się na poziomie ponad 2 milionów 127 tys. widzów (13,64 proc. udziałów w rynku). Ten znakomity wynik sprawił, że TVP planuje kontynuację, a zdjęcia rozpoczną się jeszcze w grudniu b.r. Kolejne odcinki "O mnie się nie martw" widzowie Dwójki będą mogli obejrzeć już wiosną 2015 r..

Co czeka widzów w nowych, premierowych odcinkach? Marcin Kaszuba będzie przechodził rehabilitację po wypadku, ale to nie koniec jego kłopotów. Marcin Biczyński, niedoszły partner Igi, złoży na niego skargę w biurze rzecznika dyscyplinarnego, a w sieci pojawi się kompromitujący Marcina film. W życiu Kaszuby pojawi się także 16-letnia kuzynka, uciekinierka z domu.

CZYTAJ TAKŻE: POWSTANIE DRUGI SEZON SERIALU "O MNIE SIĘ NIE MARTW"! "O MNIE SIĘ NIE MARTW" ODCINEK 13. MARCIN CHCE URATOWAĆ IGĘ, A SAM UMRZE?

Z Francji tymczasem powróci Aśka. Krzysiek tymczasowo wyprowadzi się od Igi, ona sama zaś postanowi iść na studia. Pozorny spokój w życiu Igi zakłóci pojawienie się ojca Helenki, pierwszego męża Igi, który niespodziewanie zacznie interesować się córką. Co wyniknie z tych zawirowań w życiu bohaterów „O mnie się nie martw” i jakie perypetie czekają ich w drugim sezonie? Odpowiedź na antenie TVP2 już wiosną 2015 roku.

"O mnie się nie martw" to ciepła i pełna humoru opowieść o ludziach, którzy – chociaż pochodzą z różnych środowisk, dzieli ich bagaż doświadczeń i sytuacja życiowa – stopniowo zdobywają wzajemne zaufanie, poznają się i odkrywają, jak wiele mają wspólnego. W rolach głównych plejada młodych, utalentowanych aktorów: Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Katarzyna Maciąg, Katarzyna Zielińska, Karol Dziuba i wielu innych.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×