Suknia księżnej Kate z chrztu księcia George'a. Ile kosztowała? [ZDJĘCIA]

Książę George, trzeci w linii następca brytyjskiego tronu, został ochrzczony. Jego mama - księżna Kate - ubrała się na tę okazję w wyjątkową sukienkę.

Chrzest księcia George'a odbył się 23 października w Królewskiej Kaplicy w Pałacu świętego Jakuba. W prywatnej ceremonii wzięli udział tylko członkowie rodziny królewskiej oraz rodzice chrzestni małego księcia.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: KSIĄŻĘ GEORGE OCHRZCZONY! [ZDJĘCIA+WIDEO] WIEMY, KTO ZOSTAŁ RODZICAMI CHRZESTNYMI KSIĘCIA GEORGE'A! [PEŁNA LISTA][/sc]

Księżna Kate zachwyciła swoją kreacją, kupioną specjalnie na tę okazję. Kremowa sukienka, w której się zaprezentowała, pochodzi z zeszłorocznej kolekcji domu mody Alexandra McQueena, a zaprojektowała ją Sarah Burton. Projektantka miała już okazję współpracować z Kate, ponieważ stworzyła jej suknię ślubną. Kostium księżnej kosztował 2,4 funtów funtów, czyli ponad 12 tysięcy złotych.

Toczek od Jane Taylor, który Kate Middleton miała na głowie, kosztował 750 funtów, czyli około 4 tysięcy złotych. Co ciekawe, dostępny jest już w sprzedaży internetowej, a nazwa tego modelu to... "Georgie".

[sc]CZYTAJ TAKŻE: KSIĄŻĘ GEORGE OCHRZCZONY W KAPLICY PAŁACU ŚW. JAKUBA. ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO Z UROCZYSTOŚCI! CHRZEST KSIĘCIA GEORGE'A JUŻ ZA TRZY TYGODNIE[/sc]

Kolczyki Kate zostały stworzone przez Kiki McDonough. Z kolei buty pochodziły od L.K. Bennetta. Szacuje się, że stylizacja księżnej kosztowała więc łącznie minimum 16 tysięcy złotych.

Zobaczcie, jak prezentowała się Kate, a także poznajcie rodziców chrzestnych małego księcia George'a!

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×